کد خبر: ۲۳۴۰۷
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۹ - ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ 02 August 2015
نماینده اطلاع رسانی گردشگری ایران در اسپانیا گفت: «برای برقراری پرواز مستقیم تهران - مادرید و تهران - بارسلون توسط یکی از ایرلاین های ایرانی، در حال رایزنی هستیم.»
سازه نیوز: سفیر اسپانیا در تهران گفت: تروریسم، یک موضوع بین‌المللی است.پدرو ویینا با بیان این که مساله تروریسم یک موضوع بین‌المللی بوده و باید به‎صورت بین‌المللی نیز حل شود، افزود: ایران و اسپانیا هر دو نسبت به تروریست‌ها دیدگاه مشترکی دارند.او به سفر خود به استان لرستان اشاره کرد و گفت: این سفر در راستای شناسایی ظرفیت‌های لرستان برای سرمایه‌گذاری شرکت‌های اسپانیایی در این استان صورت گرفته است. در این راستا به یکی از دانشگاهای اسپانیا این وظیفه محول شده که دانشگاه‌های ایران را برای برقراری روابط علمی و تحقیقاتی مورد بررسی قرار دهد.

هم‌چنین اوایل سپتامبر نیز سه وزیر امور خارجه، صنعت و توریسم و هم‌چنین عمرانی کشور اسپانیا به ایران سفر خواهند کرد.معتقدم که ایران در زمینه‌های مختلف باید به دنیا معرفی شود، در این راستا باید از ظرفیت رسانه و مطبوعات برای معرفی مردم ایران استفاده کرد تا ذهنیت‌های بدی که در مورد مردم ایران ایجاد شده از بین برود.در سه سال حضورم در کشور ایران شرایط به‌گونه‌ای رقم خورده که نظر مردم اسپانیا در مورد مردم ایران عوض شده است، مهم‌ترین مساله برای ما ایجاد ارتباط مردمی بین ملت ایران و اسپانیا است.توافق هسته‌ای ایران و ۱+۵ موجب شده که نسبت به آینده خوشبین باشیم.

download
سفیر اسپانیا از برقراری پرواز مستقیم بین ایران و اسپانیا خبر داد و گفت: هرچقدر رابطه ایران، اسپانیا و اروپا قوی‌تر باشد برای جهان بهتر است. اسپانیا در مبارزه با تروریست همواره اقدام کرده اما مساله تروریست یک بحث بین‌المللی است که باید در حوزه بین‎الملل و به کمک تمام کشورها حل شود.

مرجع:بهار نیوز
برچسب ها: ایران ، اسپانیا
نام:
ایمیل:
* نظر: