کد خبر: ۲۸۱۱۱
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۴ - ۲۶ تير ۱۳۹۵ 16 July 2016
با توجه به آگهی‌های موجود در روزنامه‌ها، ارزان‌ترین و گران‌ترین خانه‌ها در شهر تهران به ترتیب با قیمت‌های ۶۰ میلیون تومان و ۲۲٫۵ میلیارد تومان به فروش می‌رسند که این نشان می‌دهد گران‌ترین خانه ۳۷۵ برابر ارزان‌ترین خانه در شهر تهران قیمت دارد.
 
قیمت گران‌ترین خانه تهران ۳۷۵ برابر ارزان‌ترین خانه است
 
 

در شهر تهران فاصله قیمتی میان محله‌ها در مقایسه با سایر شهرها بیشتر است، به گونه‌ای که گاهی مشاهده می‌شود که در یک محله هر مترمربع از خانه‌ای کمتر از دو میلیون تومان می‌ارزد و این در حالی است که در محله‌ای دیگر حتی تا هر مترمربع ۴۰ یا ۵۰ میلیون تومان هم خانه وجود دارد.
 
بر اساس آگهی‌های موجود، مشاهده می‌شود که خانه‌ای ۳۰ متری و ۱۹ سال ساخت در میدان خراسان که با قیمت هر متر مربع دو میلیون تومان به فروش می‌رسد و قیمت کل آن معادل ۶۰ میلیون تومان است از نظر قیمت کل جزو ارزان‌ترین خانه‌ها به شمار می‌رود. در مقابل واحدی دیگر در محله نیاوران که در برجی ۲۰ طبقه واقع شده با قیمت هر متر مربع ۲۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد و با توجه به اینکه این واحد ۹۰۰ متر مربع است، ۲۲٫۵ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده و می‌توان گفت که از نظر قیمت کل یکی از گران‌ترین واحدهای شهر تهران به شمار می‌رود.
نام:
ایمیل:
* نظر: