کد خبر: ۳۴۹۸۵
تاریخ انتشار: ۲۳:۳۸ - ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ 10 May 2017
سوپرپایپ اینترناشنال در آستانه 20 سالگی تاسیس این شرکت، جشن بزرگی با عنوان شب ویلو برای قدردانی از مشتریان و خریداران پمپ‌های ویلو برگزار کرد.

سوپرپایپ اینترناشنال در آستانه 20 سالگی تاسیس این شرکت، جشن بزرگی با عنوان شب ویلو برای قدردانی از مشتریان و خریداران پمپ‌های ویلو برگزار کرد. در این جشن که روز14 اردیبهشت 96 در سالن دیپلماتیک وزارت امور خارجه در تهران برگزار شد، یک‌دستگاه بنز E 200 و 3 جایزه سفر به دورتموند آلمان و بازدید از کارخانه ویلو قرعه‌کشی شد.


شرکت سوپرپایپ فعالیت خود را در خرداد ماه سال 1376با تولید لوله‌های پنج‌لایه پلیمری شروع  کرد و تا کنون سیستم‌های متنوع و نوآورانه‌ای را برای صنعت تاسیسات مکانیکی ساختمان عرضه‌ کرده که آخرین آن‌ها سیستم پمپ‌های ویلو است. 


مهرداد یوسفی مدیرعامل سوپرپایپ در آغاز این جشن با اشاره به قدمت 140 ساله ویلو گفت: همواره سعی کرده‌ایم در کنار تولید محصول، با شرکت‌های معتبر جهانی برای عرضه محصولات برتر و همچنین انتقال دانش فنی و تکنولوژی، همکاری کنیم. به‌همین دلیل ویلو آلمان را انتخاب کردیم که یکی از برترین تولید‌‌ کنندگان پمپ و سیستم‌های پمپاژ برای مصارف گرمایشی، سرمایشی، تهویه مطبوع و همچنین سیستم‌های آب و فاضلاب در جهان است. 

ویلو بیش از 15 هزار مدل پمپ را در سراسر دنیا با تمرکز بر ساخت پمپ‌های کم‌مصرف و پربازده، تولید می‌کند که این موضوع برای کشور ما که از نظر آب و انرژی ویژگی‌های اقلیمی خاص دارد، بسیار مهم است.
مهندس یوسفی با تاکید بر اهمیت انتقال دانش فنی در کنار یا حتی پیش از عرضه محصول گفت: ماموریت سوپرپایپ ایجاد تحول در صنعت تاسیسات کشور است و ما ارتقای دانش فنی را یکی از کارهای زیربنایی در این باره می‌دانیم. به‌همین دلیل با عرضه پمپ، آموزش آن را هم شروع کردیم. ما اولین کتاب فنی پمپ را چاپ کردیم و کتاب‌های دیگری را هم منتشر خواهیم کرد. به‌علاوه دوره‌های آموزش فنی حضوری و از راه دور برگزار می‌کنیم و درنشریه مجری( تنها نشریه به‌زبان فارسی برای مجریان و مهندسان تاسیسات) و درکانال تلگرامی مجری به‌طور منظم مطالب فنی و آموزشی منتشر می‌شود.

همچنین نرم‌افزار انتخاب پمپ هم طراحی و برای استفاده مصرف کنندگان در سایت سوپرپایپ قرار داده شده است.
مهندس یوسفی در پایان اظهار امیدواری کرد : سوپرپایپ برای تحقق ماموریت خود و ایجاد تحول در صنعت تاسیسات کشور مانند سال‌های گذشته از اعتماد جامعه مهندسی کشور و رضایت مشتریان برخوردار باشد.
در این مراسم بشارا خلیل مدیر خاورمیانه ویلو نیز با آرزوی تداوم همکاری دو شرکت، از چهار سال فعالیت سوپرپایپ به‌عنوان یک شریک تجاری خوش‌نام، قابل اعتماد و اتکا قدردانی کرد.


یادآور می‌شود که از محصولات و سیستم‌های آبرسانی، گرمایش کفی، فاضلابی، و بست و ساپورت که توسط سوپرپایپ عرضه می‌شود، در هزاران پروژه ملی و مرجع داخلی و ده‌ها پروژه‌ بزرگ خارجی استفاده شده است
 

   

برچسب ها: سوپر پایپ ،ویلو
نام:
ایمیل:
* نظر: