کد خبر: ۳۸۱۱۱
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۴ - ۱۹ مهر ۱۳۹۶ 11 October 2017
آزمون ورود به حرفه مهندسان طی روزهای پنجشنبه ۲۰ و جمعه ۲۱ مهرماه علاوه بر برگزاری در حوزه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) در شهرستان کاشان نیز در دو نوبت برگزار می‌شود.

امیر زاغیان رئیس اداره مقررات ملی و نظام‌مهندسی اداره کل راه و شهرسازی گفت: این آزمون در رشته‌های معماری، شهرسازی، عمران، تأسیسات برق، تأسیسات مکانیکی، نقشه‌برداری و ترافیک در کلیه صلاحیت‌ها و با حضور تقریبی ۹۰۰۰ نفر، همزمان با سراسر کشور در حوزه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) و شهرستان کاشان در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌گردد.

زاغیان افزود: در این دوره از آزمون و در راستای رفاه حال داوطلبین گرامی و کاهش سفرهای درون استانی، برای نخستین بار به‌طور همزمان این آزمون در شهرستان کاشان نیز برگزار می‌شود.

وی متذکر شد: ارائه کارت ورود به جلسه به همراه یک عدد کارت شناسایی معتبر الزامی بوده و مطابق دستورالعمل اجرائی آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان و همان‌گونه که در ذیل کارت ورود به جلسه به کلیه داوطلبان اطلاع‌رسانی گردیده است آزمون به صورت کتاب‌باز بوده و داوطلبان علاوه بر استفاده از کتاب‌های همراه خود صرفاً اجازه استفاده از ماشین‌حساب و جزوه‌های همراه خود را دارند و استفاده از رایانه شخصی، تبلت و سایر وسایل الکترونیکی، میز نور، شیشه، کاربن و سایر وسایل مشابه ممنوع است.

گفتنی است در برگزاری این آزمون همراه داشتن هر نوع لپ‌تاپ، تلفن همراه، ساعت‌های هوشمند، سایر وسایل غیرمجاز و نیز نشستن داوطلبان بر روی زمین ممنوع و مصداق تقلب است و جهت رفاه حال داوطلبین مطابق دوره‌های قبل ارائه سرویس ایاب و ذهاب از دو مبدأ پل بزرگمهر و فلکه احمدآباد رأس ساعت ۶ صبح پیش‌بینی شده و موقعیت زیر حوزه‌های دانشگاه در وبگاه سازمان نظام‌مهندسی ساختمان موجود است.
نام:
ایمیل:
* نظر: