کد خبر: ۳۹۵۲۸
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۸ - ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ 21 February 2018
در مراسم پایانی پانزدهمین جشنواره تولید ملی افتخار ملی از 37 تولیدکننده برتر کشور در حوزه‌های مختلف تجلیل شد. در انتهای مراسم و در حضور مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت، خانه صنعت، معدن و تجارت ایران و گروه بزرگی از مدیران صنایع و فعالان اقتصادی و مطبوعاتی، لوح تقدیر و تندیس پانزدهمین دوره این جشنواره به سوپرپایپ اهدا شد.
کسب این افتخار برای ششمین بار، از آن جهت اهمیت دارد که در شرایط دشوار موجود برای تولید، سوپرپایپ همواره و تحت هر شرایطی با وجود فشارهای تحریم و اوضاع پیچیده اقتصادی، به تعهدات خود مبنی بر تولید کالای با کیفیت و منطبق بر استانداردهای جهانی پایبند بوده است. 

دریافت تندیس و لوح تقدیر از جشنواره تولید ملی – افتخار ملی در کنار دیگر جایزه‌های معتبر و متعدد ملی و بین‌المللی مانند مدال مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن، گواهی‌نامه فنی اتحادیه اروپا (EOTA)، نشان کیفیت امارات، تندیس تلاشگران کیفیت و نشان برند مورد اعتماد مشتریان، نشان می‌دهد که حضور موفق سوپرپایپ در عرصه تولید، با حفظ کیفیت از سال 1376 تاکنون به‌طور مستمر ادامه دارد. 

     
در لوح اهدایی جشنواره به مدیرعامل سوپرپایپ ابراز امیدواری شده است: "با استمرار تلاش‌های ارزشمند و تدابیر هوشمندانه جنابعالی و مدیران و کارکنان آن مجموعه تولیدی، شاهد خلق افتخارات بیش‌تر و ارتقای جایگاه محصولات ساخت ایران باشیم."

برچسب ها: سوپر پایپ
نام:
ایمیل:
* نظر: