کد خبر: ۳۹۸۷۴
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۸ - ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ 04 March 2018
به دنبال مسدود کردن راه ورودی کارگاه احداث ساختمان جدید پلاسکو از سوی شهرداری تهران، عملیات خاک برداری از سوی پیمانکار بنیاد مستضعفان متوقف شد.
به دنبال عدم همکاری وکارشکنی گروهی از کسبه ساختمان 5طبقه ،عوامل مسوول شهری با نصب بلوک های بتنی  و پلمپ کارگاه مانع اجرای عملیات خاک برداری و جابجایی نخاله ها شدند.
 
 عبیدی سرپرست کارگاه "ساخت پلاسکو " در خصوص اهم اقدامات انجام شده به جز تجهیز کارگاه ها گفت : در پی آغار عملیات اجرایی در ساخت ساختمان پلاسکو از دهه فجر تا کنون جهت بررسی وضعیت لایه های خاک و عملیات ژئو تکنیک 8 گمانه دستی با 48 نمونه  برداری خاک به عمق 35 متر و 8گمانه ماشینی  با90 نمونه برداری به عمق  90 متر وهمچنین 3هزار متر مربع خاک برداری  صورت گرفته است.
وی افزود : هفته گذشته در یک اقدام اعلام نشده قبلی با استقرار بلوک های بتنی کارگاه  تا اطلاع ثانونی پلمپ و عملیات خاک برداری متوقف و متاسفانه  حتی  امکان تخلیه کامل ماشین آلات مستقر در کارگاه هم فراهم نشد.
 
بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی اعلام کرده عدم همکاری و هماهنگی همه مسئولان موثر و کسبه  ساختمان پلاسکو  نتیجه ای جز به تاخیر افتادن  اجرای پروژه نخواهد داشت.
اجرای این پروژه به عنوان یک خواست ملی تنها در سایه همکاری و همدلی همه مسوولان امر و کسبه  پلاسکو امکلان پذیر خواهد بود و بنیاد مستضعفان به تتهایی و بدون این همکاری  امکان اجرای پروزه در زمان تعیین شده و تعیین تکلیف ذینفعان در دسترسی به حقوق خود را نخواهد داشت و بدیهی است بنیاد مسئولیتی در قبادل این تاخیرات نخواهد داشت.
نام:
ایمیل:
* نظر: