کد خبر: ۴۱۱۶۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۰ - ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ 12 May 2018
مدیرعامل سازمان پایانه‌های شهرداری اهواز:
مدیرعامل سازمان پایانه‌های شهرداری اهواز با بیان اینکه در هیچ نقطه از اهواز مجوز پارکبانی صادر نشده است، گفت: اقدام این افراد تخلف بوده و نیروی انتظامی باید با آنها برخورد کند.
4 نفر با به تن کردن جلیقه‌های مخصوص پارکبانی و در دست داشتن برگه رسید در محوطه شرکت نمایشگاه بین المللی اهواز، بابت پارک خودروها در حاشیه جاده منتهی به این شرکت مبالغی را دریافت می‌کنند.
 
عباس نواصری، مدیرعامل سازمان پایانه‌های شهرداری اهواز با بیان اینکه در هیچ نقطه از اهواز مجوز پارکبانی صادر نشده است، اظهار کرد: اقدام این افراد تخلف بوده و نیروی انتظامی باید با آنها برخورد کند.
 
یکی از اعضای شورای شهر اهواز هم می‌گوید که بارها این موضوع را به نهادهای نظارتی و انتظامی اعلام کردیم اما متأسفانه باز هم در نقاط مختلف شهر اهواز شاهد حضور این افراد هستیم.
 
علی قاسمپور، معاون اجتماعی نیروی انتظامی با بیان اینکه افرادی که با لباس پارکبانی در حال دریافت پول از مردم جهت پارک خوردوها هستند، به صورت غیر قانونی فعالیت می‌کنند، گفت: این موضوع باید از طریق 110 اعلام شود تا پلیس با آنها برخورد کند.
 
روز گذشته موضوع فعالیت پارکبانان متخلف در محدوده نمایشگاه اهواز به 110 اعلام شد اما تا یک ساعت پس از تماس با پلیس، هیچ مأموری از نیروی انتظامی به محل نمایشگاه اعزام نشد و پارکبانان غیر مجاز هم از محل نمایشگاه رفتند.
منبع: فارس
برچسب ها: شهرداری اهواز
نام:
ایمیل:
* نظر: