کد خبر: ۴۳۸۰۹
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۸ - ۱۹ مهر ۱۳۹۷ 11 October 2018
نخست وزیر پاکستان سرانجام کلنگ افتتاح پروژه بزرگ ساخت ۵ میلیون مسکن ویژه نیازمندان را با نام «پروژه مسکن پاکستان جدید» بر زمین زد.
به گزارش سازه نیوز،  «عمران خان» نخست وزیر پاکستان کلنگ پروژه بزرگ ساخت مسکن برای نیازمندان را به زمین زد.

وی همزمان با افتتاح این پروژه اعلام کرد: با تکمیل این پروژه نیازمندان صاحب خانه خواهند شد و موقعیت‌های شغلی فراوانی برای مردم پاکستان پدید خواهد آمد.

نخست وزیر پاکستان گفت: با توجه به زمان محدودی که در اختیار داریم پیشبرد این پروژه با سرعت انجام خواهد شد و افراد متقاضی ظرف مدت 60 روز باید ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

عمران خان اظهار داشت: زمین این خانه‌ها از سوی دولت به مردم اهدا می‌شود و ساخت و تکمیل پروژه برعهده بخش خصوصی خواهد بود.

رهبر حزب تحریک انصاف افزود: در این پروژه کارمندان دولتی که نیاز به خانه دارند نیز می‌توانند نام نویسی کنند و صاحب خانه شوند.

عمران خان تاکید کرد: با افتتاح این پروژه حداقل 40 صنف بزرگ صنعتی می‌توانند به صورت مستقیم با آن درگیر شوند و فعالیت نمایند.

وی اضافه کرد: برای مدیریت بهتر این پروژه مراکزی به نام «پروژه مسکن پاکستان جدید» در تمام شهرها افتتاح خواهد شد و وظیفه این مجموعه‌ها یافتن مکان‌هایی مناسب برای ساخت مسکن و همچنین نظارت بر نحوه پیشبرد پروژه ها توسط بخش خصوصی است.

نخست وزیر پاکستان گفت: تعداد دقیق خانه‌هایی که ساخته می‌شود با توجه به میزان ثبت نام مردم تعیین خواهد شد و ما قصد ساخت مسکن بیش از نیاز مردم را نداریم.

گفتنی است یکی از وعده‌های انتخاباتی عمران‌خان ساخت مسکن ویژه نیازمندان و افراد کم درآمد بود و این پروژه با هدف تحقق این وعده آغاز شده است.

این در حالی است که طی روزهای اخیر احزاب اپوزیسیون بارها دولت پاکستان را زیر سوال برده و اعلام کرده‌اند: این پروژه بزرگ با شعار دادن تکمیل نمی‌شود.نام:
ایمیل:
* نظر: