کد خبر: ۴۴۷۳۶
تاریخ انتشار: ۱۹:۰۰ - ۱۴ آذر ۱۳۹۷ 05 December 2018
طرح آبادانی و پیشرفت منطقه‌ای بنیاد مستضعفان در هشتمین شهر کم برخوردار کشور با حضور رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در شهرستان گرمی استان اردبیل آغاز شد.
به گزارش سازه نیوز و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، طرح آبادانی و پیشرفت منطقه‌ای بنیاد مستضعفان در هشتمین شهر کم برخوردار کشور با حضور رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی (محمد سعیدی‌کیا)، ‌استاندار اردبیل و جمعی از مسئولان استانی و شهرستان و مدیران بنیاد مستضعفان در شهرستان «گرمی» استان اردبیل طی مراسمی در فرمانداری گرمی به صورت رسمی آغاز شد.

سید حسن نعمت‌الله زاده مجری طرح آبادانی و پیشرفت «گرمی» در منطقه مغان در این‌باره می‌گوید: مهمترین برنامه اولیه اجرای این طرح ملی در منطقه شهرستان گرمی انتخاب مشاور برای مطالعات پایه و شناسایی چالش‌ها، استعداد‌ها و فرصت‌های منطقه برای اجرای برنامه توانمندسازی در روستا‌های شهرستان است.

وی‌‌ اطلاع رسانی به مردم و مسئولان درخصوص اهداف طرح آبادانی و پیشرفت با رویکرد مشارکت مردم، توسعه اشتغال و بهبود معیشت مردم روستایی، تامین تسهیلات طرح‌های اقتصادی و اشتغال‌زایی از طریق بانک سینا، عقد تفاهم نامه با دستگاه‌های مختلف برای ارجاع طرح نظیر سازمان فنی و حرفه‌ای و بنیاد مسکن، شناسایی اولویت‌های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی منطقه و ایجاد پایگاه راهبردی، برنامه ریزی و مدیریت طرح را از دیگر گام‌های اجرای طرح آبادانی و پیشرفت گرمی برشمرد.

نعمت‌الله زاده اظهار داشت: بر اساس الگوی ملی آبادانی و پیشرفت منطقه‌ای بنیاد مستضعفان ضمن اجرای پژوهش‌های امکان سنجی و بررسی پتانسیل‌های منطقه با همکاری همه سازمان‌های دولتی و فعال در شهرستان و استان اقدامات موثر و طرح‌های راهبردی در زمینه اشتغال‌زایی و معیشت پایدار مردم و همچنین آبادانی منطقه اجرا خواهد شد.منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: