کد خبر: ۴۵۸۳۸
تاریخ انتشار: ۲۰:۴۵ - ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ 06 February 2019
‎به مناسبت دهه فجر؛
‎ ‎مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید رامین گفت:چندین پروژه عمرانی با اعتبار 290 ميليارد ريال در این شهر افتتاح و كلنگ زني شد. ‎
به گزارش پایگاه خبری سازه نیوز ، سامان اسدی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید رامین در جمع خبرنگاران عنوان کرد: به مناسبت ایام دهه فجر چندین پروژه عمرانی با اعتبار 290 میلیارد ريال در این شهر کلنگ زنی و افتتاح شد. این پروژه ها شامل؛ یک بلوار به طول 500 متر، 256 واحد مسکن مهر با آماده سازي و كليه انشعابات آب، برق و گاز، یک مجموعه ده هزار نهالی به عنوان پارک جنگلی، آماده سازی معابر منازل مسکونی با تراكم كم با اعتبار ٢٩ ميليارد ريال , افتتاح مركز سلامت، افتتاح كنارستان و احداث پارک ورودی شهر و یک رستوارن سنتی با سرمایه گذاری بخش خصوصی می شوند.

‎وی افزود: تلاش های بسیاری صورت گرفته تا بتوانیم حس آرامش و امنیت را برای ساکنین این شهر جدید فراهم کنیم. در این زمان مشکل خاصی در راستای تامین امنیت شهر نداریم و یک پاسگاه نیروی انتظامی نیز به زودی در منطقه مستقر خواهد شد.
‎مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید رامین با استقرار شبانه روزی یک پزشک در مرکز درمانی این شهر كه امروز به بهره برداري رسيد تصریح کرد: با استقرار این پزشک در مجموعه درمانی شهر رامین خدمات درمانی به صورت 24 ارائه خواهد شد. داروخانه و یک دستگاه آمبولانس نیز در این مرکز وجود دارد.

‎اسدی اظهار کرد: مدارس موجود در این شهر داير هستند و در خصوص و در بحث آمزشي مشكلي وجود ندارد. 
‎مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید رامین با اشاره به استقرار پنج سرویس به منظور رفت و آمد ساکنین به شهر ملاثانی عنوان کرد: تلاش های بسیاری صورت گرفته تا شرایط زندگی در این شهر جدید فراهم شود؛ در همین راستا به دنبال ایجاد فرصت هایی برای اشتغال ساکنین نیز هستیم و از حضور بخش خصوصی برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در شهر با الویت جذب ساکنان استقبال می کنیم.

شایان‌ ذکر است در اين مراسم صادق اکبری عضو هيئت مديره شركت مادر تخصصي عمران شهر هاي جديد كشور ،مسعود هاشمي مدير كل بودجه شركت مادر تخصصي عمران شهرهاي جديد كشور,امید حاجتي  رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان Tکیامرث حاجي زاده  مدير كل مديريت بحران استانداري ،زارع زاده مدير كل دفتر فني استانداري ،عباس پورسلان  مدير كل راه و شهر سازي استان،منو چهر ورناصري فرماندار باوي و موصلي -مدير كل كميته امداد امام خميني ( ره ) حضور داشتند نام:
ایمیل:
* نظر: