کد خبر: ۴۶۱۶۳
تاریخ انتشار: ۱۷:۴۱ - ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ 03 March 2019
مرادی گفت: سهم نیروگاه‌های برقابی از تولید برق در کشور بیش از ۱۰ درصد است و ظرفیت سد‌های کشور به ۴۰ درصد افزایش یافته است.
به گزارش سازه نیوز، بهروز مرادی، مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران در اختتامیه جشنواره نیرو و رسانه اظهار کرد: سهم نیروگاه‌های برقابی از تولید برق در کشور بیش از 10 درصد است و ظرفیت سد‌های کشور با درایت و استفاده از نیرو‌های مومن و متخصص 40 درصد افزایش یافته است.

مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران تصریح کرد: باتوجه به تلاش‌های صورت گرفته در ساخت تونل طولانی و ساز‌ه‌های کلان در برجسته سازی این دستاورد‌ها موفقیت چندانی نداشته‌ایم.

وی افزود: شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران به عنوان شرکتی پیشرو با اعتماد مدیران و وزیر نیرو در حال ورود به مرحله نوینی از فعالیت خود است که در آن علاوه بر انجام پروژه‌های عظیم داخلی در پی صدور تکنولوژی و انجام فعالیت‌هایی در زمینه آب و برق در کشور‌های همسایه است.

مرادی ادامه داد: با وجود اقدامات رسانه‌ای در این شرکت، خود را بی نیاز از رسانه‌های تاثیرگذار به خصوص در وزارت نیرو نمی‌دانیم و باید در این زمینه با استفاده از ایده‌پردازی رسانه‌ای و مشورت از صاحبنظران فعالیت مناسبی در این بخش داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران اظهار کرد: امیدوارم تعامل وزارت نیرو با رسانه بیشتر شود تا ضمن اطلاع رسانی به مردم، اقدامات نیرو‌های خدوم وزارت نیرو انعکاس مناسبی داشته باشد.

در این مراسم از کتاب دریاچه ارومیه با موضوع سابقه تاریخی از ابتدای حمایت تا میزان پایین آمدن آب نسبت به سطح دریا و شناسایی زیست بوم گیاهی و حیوانی آن مورد بررسی قرار گرفته است.نام:
ایمیل:
* نظر: