کد خبر: ۴۶۹۸۶
تاریخ انتشار: ۱۹:۴۰ - ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ 21 May 2019
مدیرعامل منطقه آزاد کیش با اشاره به تدوین برنامه های راهبردی ۳ ساله در بخش های مختلف سازمان و شرکت های تابعه گفت: در بخش های مختلف به ویژه در زمینه تامین منابع، برنامه های راهبردی خوبی تدوین شده است.
به گزارش سازه نیوز، غلامرضا مظفری در آیین معارفه سرپرست شرکت هواپیمایی کیش ایر با اشاره به تدوین برنامه عملیاتی سازمان در سال 98 اظهار کرد: از تمامی بخش ها انتظارمی رود تا با تعامل پویا و هماهنگی درجهت اجرایی شدن موفق این برنامه ها و ارتقاء کمی و کیفی خدمات در سازمان منطقه آزاد کیش گام بردارند.

وی با بیان این‌که تدوین برنامه های راهبردی 3 ساله در بخش های مختلف سازمان و شرکت های تابعه گفت: در بخش های مختلف به ویژه در زمینه تامین منابع، برنامه های راهبردی خوبی تدوین شده است.

شرفبافی سرپرست کیش‌ایر نیز در این مراسم توسعه ناوگان هوایی، افزایش مسیرهای پروازی و تقویت کارایی منابع انسانی را از مهم ترین اولویت های کاری خود اعلام کرد و افزود: منطقه آزاد کیش از ظرفیت های ارزشمندی در زمینه توسعه صنعت گردشگری برخوردار است و شرکت هواپیمایی کیش می کوشد تا با استفاده بهینه از امکانات موجود در جهت افزایش جذب گردشگر عملکرد موثر و رو به رشدی داشته باشد.

وی با اشاره به تاکید مدیرعامل منطقه آزاد کیش مبنی بر ضرورت برنامه ریزی های جامع کوتاه مدت و بلند مدت، گفت: تدوین برنامه های راهبردی برای 3 سال آینده، همسویی و هم افزایی را قوت بخشیده و ما را یاری می کند تا از امکانات خوبی که شرکت هواپیمایی کیش در مقایسه با سایر خطوط هوایی کشور در سطح ملی و بین المللی دارد به نحو مطلوب استفاده کرده و شاهد افزایش دو برابری شمار مسافران این شرکت هواپیمایی باشیم.

وی تاکید کرد: در حوزه بین الملل با تامین هواپیماهای پهن پیکر و با برد بلند تلاش می کنیم تا با برقراری مسیر های جدید پروازی از مقاصد اروپایی به جزیره کیش جایگاه این منطقه آزاد به عنوان مقصدی مطلوب برای جذب گردشگران داخلی و خارجی ارتقاء یابد.نام:
ایمیل:
* نظر: