کد خبر: ۴۷۰۷۸
تاریخ انتشار: ۱۹:۰۰ - ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ 28 May 2019
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز با حضور رئیس مجلس، وضعیت بازار مسکن و ابعاد تأثیرگذار در بروز تلاطم در این بازار مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
به گزارش سازه نیوز، محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس از برگزاری نشست ویژه بررسی وضعیت بازار مسکن با حضور دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس خبر داد و گفت: این نشست امروز با حضور بنده، وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان ملی زمین و مسکن و رئیس بانک مسکن برگزار می شود.
مسکن

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نشست امروز، وضعیت بازار مسکن و ابعاد تأثیرگذار در بروز تلاطم در این بازار مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

نشست امروز با حضور رئیس مجلس برای بررسی مشکلات بازار مسکن، نشان می دهد که این موضوع در اولویت تبدیل شدن به اولویت های اصلی کشور است و امیدوارم هر چه سریع تر راه حل های مناسب برای ساماندهی بازار مسکن دیده شود

وی تصریح کرد: نشست امروز با حضور رئیس مجلس برای بررسی مشکلات بازار مسکن، نشان می دهد که این موضوع در حال تبدیل شدن به اولویت های اصلی کشور است و امیدوارم هر چه سریع تر راه حل های مناسب برای ساماندهی بازار مسکن دیده شود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: به نظر من موضوع ساماندهی بازار مسکن باید هر چه سریع تر در دستور کار نشست سران قوا قرار گیرد تا راه کارهای مناسب در سطح کلان تدوین شود./منبع:خانه ملت


نام:
ایمیل:
* نظر: