کد خبر: ۴۷۰۸۶
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۱ - ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ 29 May 2019
رییس ستاد هماهنگی بازسازی مناطق سیل‌زده خوزستان:
هفتمین جلسه ستاد بازسازی مناطق سیل‌زده خوزستان عصر سه شنبه هفتم خرداد ۹۸، با معارفه نصرالله دهقانی مدیرکل پیشین بنیاد مسکن تهران و خوزستان به عنوان رییس ستاد هماهنگی بازسازی مناطق سیل‌زده خوزستان همراه بود.

در ابتدای این جلسه، نصرالله دهقانی رییس ستاد هماهنگی بازسازی مناطق سیل‌زده خوزستان گفت: خوشبختانه همدلی کامل و ارزنده‌ای مابین بنیاد مسکن خوزستان و ستاد بازسازی وجود دارد که این مهم نقش مهمی در تسریع در امور خواهد داشت.

وی اظهار کرد: امیدواریم با همین همدلی و همکاری معین‌های بنیاد خوزستان بر اساس وعده داده شده، تا پایان سال جاری واحدهای احداثی را تحویل آسیب دیدگان دهیم .

دهقانی افزود: پایه و اساس بازسازی بر مبنای مشارکت مردم است و ما باید زمینه‌های مشارکت مردم را برای سرعت بخشیدن به کار بازسازی فراهم کنیم.

وی تصریح کرد: ستادهای بازسازی و بنیاد مسکن استان با شناسایی پتانسیل‌های تاثیرگذار اجتماعی، مردم را برای همکاری با ناظرین فنی تشویق کنند.

دهقانی با اشاره به تجربه زلزله کرمانشاه گفت: بعد از زلزله کرمانشاه این همدلی و صمیمیت بین نمایندگان بنیاد مسکن و مردم زلزله زده ایجاد و این همدلی باعث شد مردم با آگاهی کامل از خدمات بنیاد مسکن، نهایت همکاری را با ناظرین بنیاد مسکن داشته باشند.

وی تاکید کرد: مشارکت مردم در بازسازی بطور جدی دنبال شود تا براساس زمانبندی اعلام شده واحدهای آسیب دیده شده تعمیری و احداثی تحویل مردم شود.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر: