کد خبر: ۴۷۱۸۷
تاریخ انتشار: ۱۳:۳۵ - ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ 09 June 2019
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید با متخلفان حوزه شهرسازی به جد برخورد شود زیرا بارها در پرونده ها دیده ایم که به جای برخورد با افراد به آنها پست و مقام بالاتری داده شده است.
 به گزارش سازه نیوز، زهرا صدر اعظم نوری  درجلسه امروز شورای شهر تهران گفت: تطبیق برنامه سوم شهر تهران با گزارش ارایه شده از سوی معاونت شهرسازی مشخص نشد.

وی ادامه داد: همه می دانیم یکی از بخش های فساد خیز بحث شهرسازی است و همان فرآیندی که برای گرفتن پروانه ساخت و پایان کار طی میشود.

صدر اعظم نوری گفت: در کنار اصلاح فرآیندها و هوشمند شدن آن باید به حذف افراد مشکل دار و کسانی که فساد دارند هم توجه شود.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: امروز یکی از افتخارات شورای پنجم این است که تمام پروانه ها و‌ پرونده ها باید استعلام کمیسیون ماده 7 را اخذ کرده باشد.

وی ادامه داد: باید با متخلفین حوزه شهرسازی به جد برخورد شود زیرا بارها گزارش شده و در پرونده ها دیده ایم که به جای برخورد، افراد پست و مقام بالاتری گرفته اند.

صدراعظم نوری گفت: باید 20 درصد مساحت ملک در پهنه های S به فضای سبز اختصاص پیدا کند و مسؤولان شهرسازی باید در هنگام صدور پروانه پایان کار به این موضوع توجه کنیم.

وی ادامه داد من در خصوص پادگان 06 هم باید این نکته را بگویم که این پادگان 50 هکتار است و به عنوان یک ذخیره برای شهر تهران شناخته می شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: این پادگان و اطراف آن باید از نظر ترافیکی و شهرسازی مورد توجه قرار گیرد و هرچه سریعتر استعلام ماده 7 آن گرفته شود.


منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: