کد خبر: ۴۷۲۵۵
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۰ - ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ 11 June 2019
مدیر اجرایی مسکن مهر پردیس با بیان اینکه روند انتخاب واحد مسکن مهر پردیس تا اواسط تیرماه به پایان می‌رسد گفت: متقاضیانی که آورده خود را تکمیل کرده‌اند باید هر چه سریع‌تر برای انتخاب واحد اقدام کنند.
 به گزارش سازه نیوز، علی‌اصغر جاودان‌فر با اشاره به اینکه روند انتخاب واحد مسکن مهر پردیس تا اواسط تیرماه به پایان می‌رسد، گفت: آن دسته از متقاضیانی که در فازهای 5، 8 و 9 به تمام تعهدات مالی خود عمل کرده‌اند و تاکنون موفق به انتخاب واحد نشده‌اند حداکثر تا 15 تیرماه مهلت دارند با مراجعه به سامانه خدمات الکترونیک مسکن مهر پردیس نسبت به اخذ نوبت در یکی از روزهای اداری هفته جهت انتخاب واحد مسکن مهر مراجعه کنند.

جاودان فر تصریح کرد: در صورتی‌که که متقاضیان در مهلت مقرر اقدام نکنند ، شرکت عمران پردیس رأساً نسبت به انتخاب واحد آنها اقدام خواهد کرد.

مدیر اجرایی مسکن مهر پردیس با تأکید بر عدم نیاز به مراجعه حضوری متقاضیان مسکن مهر جهت امور اداری و سهولت در پاسخگویی‌ در شرکت عمران پردیس، گفت: در حال حاضر سامانه www.pardis.city جهت ارائه خدمات الکترونیک به متقاضیان در حال خدمت رسانی می باشد و همچنین به جهت رفاه حال مالکان در مسکن مهر با افزایش نیروی انسانی در حال حاضر 120 نفر از کارمندان مشغول به پاسخگویی و ارائه خدمت هستند.

این مسئول ادامه داد: بانک اطلاعاتی مشخصی مربوط به پرونده های متقاضیان از ابتدا تا پایان کار بصورت متمرکز تهیه شده است که این کار با توجه به حجم انبوه پرونده ها بسیار سخت و زمان بر بود اما خوشبختانه موفق شدیم آرشیو خوبی از پرونده مالکان را بایگانی و قابل دسترس کنیم که این اقدام موثر توسط سایر شهرهای جدید هم الگوبرداری شده است.

وی با بیان اینکه ایجاد واحد های جدید ارائه خدمت در مسکن مهر پردیس نظیر "از من بپرسید" و "میز خدمت با هدف تکریم ارباب رجوع" از بدو ورود به مسکن مهر پردیس کلیه اطلاعات در اختیار متقاضیان قرار می گیرد، اظهار داشت: روزانه بیش از ٢۰۰۰ متقاضی به مسکن مهر مراجعه می کنند که این تعداد مراجعه بالا نیازمند خدمات رسانی و تکریم ارباب رجوع است و مجموعه شرکت عمران پردیس در این راستا تمام توان خود را به کار گرفته است.

جاودان‌فر ادامه داد: پرینت قرارداد ها به مراحل پایانی خود نزدیک شده است و در حال حاضر در فازهای ٥-٨ و ٩ این امر رو به پایان است و همچنین پرینت تمام قراردادهای 5 برگی فاز 11 مسکن مهر حدود 33 هزار و 350 واحد بوده تمام شده است.


وی ادامه داد: متقاضیانی که به تمام تعهدات خود عمل کرده‌اند، با اخذ نوبت و به روز قرارداد 5 برگی خود را دریافت می‌کنند و با شرایط ویژه ای که شرکت عمران در نظر گرفته است تمامی مالکانی که توانایی تکمیل آورده خود را ندارند می‌توانند از شرایط تقسیط آورده بهره مند شوند.

مدیر مسکن مهر پردیس خاطرنشان کرد: شرکت عمران به جهت جلوگیری از مشکلات حقوقی اقدام به چاپ قراردادهای ضدجعل کرده که تا امروز در خصوص این قراردادها هیچ تخلفی به ما گزارش نشده است.

وی افزود: پیش از این اقدام ، فرصت طلبان با جعل قراردادهای تک‌برگی و بدون طی مراحل قانونی در واحد نقل و انتقال ثانویه مسکن مهر و خارج از سیکل اداری گاها یک واحد مسکونی را به چندین نفر می فروختند.


جاودان‌فر در خصوص مراجعه و استقبال مالکان مسکن مهر برای خرید عرصه گفت: با توجه به استقبال بی‌نظیر مالکان مسکن مهر از فروش عرصه ، تعداد مراجعات این واحد بسیار زیاد شده است به طوری که روزانه 300 مالک جهت دریافت شرایط خرید در واحد عرصه حاضر می شوند ، از این تعداد حدودا ٨۰ مالک بصورت میانگین روزانه اقدام به خرید عرصه می کنند و شرایط واحد های خود را از اجاره ٩٩ ساله به ملکی تبدیل می کنند.

مدیر اجرایی مسکن مهر پردیس گفت: شرکت عمران جهت خرید عرصه شرایط متنوعی را برای مالکان در نظر گرفته است که متقاضیان در صورت خرید نقدی می توانند از ٣۰درصد تخفیف خوش حسابی بهره مند شوند و همچنین می توانند با پرداخت ٢۰ درصد پیش پرداخت برای متقاضیان نفر اول، الباقی را بصورت اقساط ٥ ساله بدون کارمزد پرداخت کنند.


منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: