کد خبر: ۴۷۲۷۵
تاریخ انتشار: ۱۳:۳۵ - ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ 12 June 2019
درحالی شرکت فرودگاه‌ها برای توسعه زیرساخت‌های حمل‌ونقل هوایی به‌ویژه در کلانشهرها سرمایه‌گذاری‌های متعددی را انجام داده که در حال حاضر مردم و زائران امام هشتم شیعیان (ع) نسبت به نیمه‌تمام ماندن برخی پروژه‌های فرودگاه هاشمی نژاد گلایه دارند.
به گزارش سازه نیوز ،یکی از مسائلی که سال‌هاست مردم مشهد در فرودگاه هاشمی نژاد با آن مواجهه هستند عدم دسترسی مناسب پارکینگ‌های این فرودگاه به سالن پرواز است. گرچه شرکت فرودگاه‌ها برنامه‌های توسعه‌ای برای حل معضل پارکینگ در این فرودگاه انجام داده اما ناتمام ماندن برخی پروژه‌ها از جمله پارکینگ طبقاتی همچنان گرفتاری‌هایی را برای مردم به همراه داشته است.

یکی از مخاطبان  در این‌باه می‌گوید: چند سال پیش ساخت پارکینگ طبقاتی در فرودگاه هاشمی نژاد آغاز شد و قرار بود مردم پس از پارک خودرو، با پیاده رو متحرک به سالن پرواز منتقل شوند. این در حالی است که طرح مذکور نصف و نیمه اجرا شد.

وی ادامه داد: بر اساس طرح شرکت فرودگاه‌ها باید از پارکینگ طبقاتی مردم از طریق یک تونل دسترسی به سالن پرواز منتقل می‌َدند اما با وجود آن‌که شرکت فرودگاه‌ها میلیاردها تومان در این پروژه هزینه کرده  که به دلیل برخی سوء مدیریت‌ها این طرح ابتر مانده است.

وی با انتقاد از این‌که مدیریت فرودگاه به دنبال کارهای حاشیه‌ای بوده و هم‌اکنون کل محوطه را برای تغییر فضای سبز به هم ریخته است، گفت: حدود 30 میلیارد تومان در پارکینگ طبقاتی هزینه شده با این وجود مسافران پس از پارک خودرو خود مجبورند حدود 20 دقیقه تا سال پرواز پیاده روی کنند.

وی با بیان این‌که مهم‌ترین مشکل فرودگاه هاشمی نژاد این است که هنوز پروژه‌ای به اتمام نرسیده اما پروژه‌ای دیگر آغاز می شود، اظهار کرد: با توجه به فاصله یاد پارکینگ طبقاتی تا سال پرواز، عملا این مجموعه برای مسافران غیرقابل استفاده است.

وی همچنین بیان کرد:‌ گفته می‌شود یکی از پیمانکاران پیشنهاد تکمیل این طرح را به مدیران فرودگاه داده، اما با آن موافقت نشده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: