کد خبر: ۴۷۴۶۵
تاریخ انتشار: ۱۸:۴۱ - ۰۴ تير ۱۳۹۸ 25 June 2019
وزیر راه و شهرسازی طی حکمی رضا نگهبان را به‌عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران منصوب کرد. وی جایگزین محمدزاه‌ می‌شود که خردادماه ۹۵ با حکم آخوندی وزیر سابق راه مدیرکل شده بود.
به گزارش سازه نیوز ، در حکم محمد اسلامی خطاب به نگهبان آمده است؛

«... انتظار دارد با عنایت به سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری و الگوی اقتصاد مقاومتی و در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید و با رعایت قوانین، آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی، از طریق به‌کارگیری صحیح و مطلوب منابع و ظرفیت‌های موجود در استان نسبت به انجام وظایف و مأموریت‌های محوله در حوزه مسکن و شهرسازی با اولویت بازآفرینی شهری، تولید مسکن و توسعه حوزه حمل‌ونقل و تأمین زیرساخت‌های مربوط، مراقبت‌های ویژه به عمل‌آورده و در تعامل با مسئولان محلی و در راس آن استاندار و ارتباط منظم با شهرداران اهتمام ویژه به عمل آورید. امید است در سایه توجهات حضرت باری‌تعالی در خدمت به مردم شریف استان در جهت سرافرازی جمهوری اسلامی ایران موفق و مؤید باشید.»‌

نگهبان جایگزین نادر محمدزاده می‌شود که خرداد 95 حکم مدیر کلی خود در راه و شهرسازی استان تهران را دریافت کرده بود. از سال گذشته اخبار متعددی در خصوص تغییر قریب‌الوقوع مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران منتشر می‌شد. در برهه‌ای نیز قرار بود یک مدیر سابق وزارت راه، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران شود.


نام:
ایمیل:
* نظر: