کد خبر: ۴۷۴۷۸
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۵ - ۰۵ تير ۱۳۹۸ 26 June 2019
عضو هیات مدیره سیمان تهران، ضمن تایید خبر افزایش ۳۰ درصدی قیمت سیمان، اظهار کرد: مصوبه افزایش قیمت ۳۰ درصدی سیمان، هفته آینده توسط مراجع مربوط اعلام و رسانه ای خواهد شد.
 به گزارش سازه نیوز، علی محمد بُد، گفت: در سال های اخیر به رغم افزایش نرخ تمامی کالاها و محصولات و همچنین رشد هزینه های تولید، قیمت سیمان ثابت مانده بود و روند افزایشی نداشته است.

وی در پاسخ به این پرسش که صنعت سیمان با آیا افزایش 30 درصدی سیمان، موافق است و خواسته تولیدکنندگان تامین می شود، تصریح کرد: بله. صنعت با این میزان افزایش موافق است. هرچند سود چندانی برای تولیدکنندگان ندارد اما قیمت سیمان را متعادل می کند.

عضو هیات مدیره سیمان تهران، قیمت این کالا را در حال حاضر هر کیلوگرم 1000 تومان اعلام و اظهار کرد: در شرایط اقتصادی کنونی که تمامی کالاها روند افزایشی گرفته اند، این قیمت عجیب و خنده دار است.

به گفته بُد، افزایش 30 درصدی نرخ سیمان برای کارخانه هایی که مدیریت هزینه مناسبی و خریدهای شان را انجام داده باشند، سودهای خوبی عایدشان خواهد کرد و این موضوع برای سیمانی هایی که در بورس هستند، نمود بیشتری خواهد داشت.

وی همچنین از برگزاری نشست صنفی مرتبط با مصوبه افزایش قیمت سیمان ادر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان خبر داد و گفت: فردا صبح جلسه ای به همین منظور با حضور اعضا در انجمن برگزار می شود./منبع:بااقتصاد
نام:
ایمیل:
* نظر: