کد خبر: ۴۸۰۷۳
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۰ - ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ 11 August 2019
خبر رسیده که دیوید و ویکتوریا بکهام قرار است در گران‌قیمت‌ترین واحد آپارتمانی دنیا زندگی کنند؛ در واقع محلی که آن‌ها فعلاً برای زندگی‌شان در نظر گرفته‌اند پنتهاوس برج «موزه هزار» در فلوریداست.
به گزارش سازه نیوز، دیوید و ویکتوریا بکهام مهیای زندگی در آمریکا می‌شوند؛ ستاره سابق منچستریونایتد و تیم‌ملی انگلیس که در آمریکا یک باشگاه خریده قرار است از سال 2020 تیمش به اسم اینترمیامی را راهی رقابت‌های MLS کند؛ از این‌رو خانواده بکهام تصمیم گرفته‌اند از همین حالا محل زندگی‌شان در فلوریدا را مشخص کنند تا در طول یک سال آینده چالش زیادی نداشته باشند.

حالا، اما در همین اثنا خبر رسیده که دیوید و ویکتوریا بکهام قرار است در گران‌قیمت‌ترین واحد آپارتمانی دنیا زندگی کنند؛ در واقع محلی که آن‌ها فعلاً برای زندگی‌شان در نظر گرفته‌اند پنتهاوس برج «موزه هزار» در فلوریداست؛ این واحد در طبقه شصتم این برج قرار گرفته و به هر نوع امکانات ریزودرشتی که یک واحد نیاز دارد، مجهز است.

این برج باورنکردنی و دیدنی را زا‌ها حدید، طراحی کرده و استخر بسیار لوکسی روی سقف طبقه آخر طراحی شده است. اسپا، سالن آرایش، کافه و یک سالن ورزشی مجزا هم دیگر بخش‌هایی است که این واحد را در بر می‌گیرند. البته واحد‌های این برج عظیم طبقه‌بندی ویژه‌ای شده به‌طوری که مالکان دنیای مد و استایل قرار است از طبقه 10 تا 14 این برج واحدهایشان را انتخاب کنند. طراحی واحد‌های 15 تا 49 این برج هم به‌گونه‌ای متفاوت است که به‌صورت دوبلکس، نیم‌طبقه و تمام طبقه طراحی شده است.

در نهایت دو طبقه 58 و 59 آن هم به‌عنوان پنتهاوس در نظر گرفته شده است. قیمت این واحد‌ها هم مجزاست و گفته می‌شود از 5 میلیون پوند تا 45 میلیون پوند قیمت دارد. این برج 62 طبقه‌ای 300 متر ارتفاع دارد که درست روی سقف آخرین طبقه محلی برای فرود هلی‌کوپتر در نظر گرفته شده است.

دید بسیار بی‌نظیری در جایی که واحد بکهام قرار است تعبیه شود رو به اقیانوس آتلانتیک دارد و سراسر واحد قرار است با شیشه در بر گرفته شود تا نور آن به‌صورت طبیعی حاصل شود. نکته، اما این است که واحد مذکور که چشم بکهام و ویکتوریا را گرفته هنوز به مرحله نهایی نرسیده، ولی عنوان شده به‌زودی و تا پایان همین ماه میلادی کارهایش تمام می‌شود.

دیوید که این روز‌ها خودش به آمریکا رفته تا سروسامانی به وضعیت باشگاهش بدهد به‌غیر از خانه درگیری دیگری هم دارد و رایزنی با بازیکنان مختلف را از سر گرفته تا آن‌ها را راضی کند سال‌های آخر فوتبالشان به اینترمیامی بپیوندند؛ لوئیس سوارس یکی از آن بازیکنانی است که گفته شده با پیشنهاد دیوید بکهام و قراردادی 4 ساله روبه‌رو شده و احتمالاً او مقصد بعدی اش همین تیم بکهام باشد. دانیله دروسی هم که به آرژانتین رفته دیگر بازیکنی است که با بکهام صحبت کرده و امکان دارد بعد از شروع رسمی این تیم، او هم قید آرژانتین را بزند و خودش را به اینترمیامی برساند.

خانواده بکهام در شرایطی مشغول رایزنی برای خرید گران‌قیمت‌ترین واحد آپارتمانی در دنیا هستند که تقریباً در هر جای به‌درد بخوری در دنیا خانه دارند یا داشته‌اند. آن‌ها یک خانه در لندن و یکی دیگر در کاتسؤالد دارند. آن‌ها به‌تازگی خانه‌ای که در لس‌آنجلس داشتند را با رقم 30 میلیون پوند فروخته‌اند. بکهام و ویکتوریا زندگی مشترک‌شان را هم در سال 1996 در خانه‌ای با 150 هزار پوند شروع کرده‌اند و بعد‌ها حتی تجربه زندگی در خانه‌ای را به‌دست آورده‌اند که 35 میلیون پوند ارزش‌گذاری شده است.

همان‌طور که عنوان شد بکهام 21 ساله سال 1996 اولین خانه اش در منچستر را با رقم 150 هزار پوند خرید. او آن‌زمان بازیکن یونایتد بود و هنوز به‌صورت رسمی با ویکتوریا آشنا نشده بود. سال 1997 که ویکتوریا یکی از خواننده‌های گروه اسپایس گرلز بود جای ویژه‌ای در قلب دیوید پیدا کرد و از آن زمان به بعد، این دو دیگر همیشه با هم و زیر یک سقف زندگی کرده‌اند. اولین سقف مشترک آنها، اما همان خانه 150 هزار پوندی در منچستر بود. چند سال بعد آن خانه با رقم 190 هزار پوند به فروش رفت و بکهام 40 هزار پوند سود کرد.

بعد از ترک منچستر، بکهام و ویکتوریا یک آپارتمان قدیمی و تاریخی در الردی‌اج در چشایر خریدند. آن‌زمان مجله OK تصاویر ویژه‌ای از این خانه منتشر کرد و خبر داد که این زوج مشهور از زندگی در این محل باستانی لذت می‌برند. البته بکهام این‌بار در مقایسه با خانه قبلی اش سود بیشتری به جیب زد، چون وقتی این خانه را با رقم 600 هزار پوند فروخت، 283 هزار پوند سود به جیب زد.

بعد از آنکه ویکتوریا متوجه شد حامله است و رومئو را قرار است به دنیا بیاورد بکهام و او تصمیم گرفتند خانه‌شان را عوض کنند، ولی درست در همان منطقه چشایر این‌بار خانه بسیار بزرگ‌تر و البته گران‌قیمت‌تری خریدند. خانه جدید آن‌ها این‌بار 5 اتاق خواب داشت که با استخر داخلی و سالن ورزشی بسیار مجهزی، جلوه تازه‌تری به خودش گرفته بود. با این حال بکهام و ویکتوریا بیشتر از دو سال در آن زندگی نکردند؛ آن‌ها این خانه را با رقم 1/75 میلیون پوند فروختند و 500 هزار پوند هم سود کردند.

تقریباً نزدیک به دو دهه بکهام و ویکتوریا دومین ملک گران‌قیمت فرتفوردشایر که به قصر باکینگهام مشهور شده بود را داشتند. این خانه فوق العاده 7 اتاق خواب داشت که در 24 هکتار زمین تعبیه شده بود و نمای بسیار ویژه و خاصی داشت. این خانه برای بکهام آن‌قدر خاص بود که تا مدت‌ها مالکیتش را حفظ کرد، ولی سرانجام آن را با رقم 11/35 میلیون پوند فروخت و 9 میلیون پوند در مقایسه با زمانی‌که آن را خریده بود سود کرد.

بعد از اینکه بکهام با تیم آمریکایی لس‌آنجلس گلکسی به توافق رسید خانواده آن‌ها تصمیم گرفتند به لس‌آنجلس بروند و این‌بار خانه‌ای شیک با 6 اتاق خواب را پیدا کردند. دوست طراح آن‌ها یعنی کلی هوپن، نمای داخلی این ساختمان را حسابی تغییر داد و کاری کرد که خانواده بکهام احساس راحتی بیشتری کنند. این خانه را بکهام در نهایت 25 میلیون پوند فروخت و 13 میلیون پوند سود کرد.

 

زمانی‌که بکهام به انگلیس برمی‌گردد آن‌ها فقط در یکجا سکونت می‌کنند؛ خانه‌ای با 8 اتاق خواب که در هلندپارک لندن واقع شده است. این خانه البته جایی است که کاملاً با خواسته‌های ویکتوریا همخوانی دارد، چون دو رختکن مجزا برای کار‌های طراحی مد او دارد. سالن بازی، سالن ورزش، اسپا و سالن مد و طراحی دیگر امکاناتی است که این خانه دارد. ارزش واقعی این ملک این روز‌ها 25/2 میلیون پوند برآورد شده که اگر با این قیمت فروش برود بکهام باز 3/8 میلیون پوند سود کرده است.


نام:
ایمیل:
* نظر: