کد خبر: ۴۸۱۳۹
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۲ - ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 17 August 2019
مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به اینکه طرفین برای بستن تفاهم نامه ساخت تصفیه‌خانه‌های منطقه‌ای پایتخت توقعاتی دارند گفت: شهرداری تمایل زیادی برای انعقاد این تفاهم نامه دارد.
به گزارش سازه نیوز، اصغر عطایی مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران درخصوص نتیجه انعقاد تفاهم نامه میان شهرداری تهران و شرکت آب و فاضلاب تهران گفت: متأسفانه هنوز این تفاهم نامه به مرحله اجرا نرسیده است.

وی ادامه داد: زمین‌هایی در دو منطقه تهران برای اجرای این تفاهم نامه به صورت پایلوت در نظر گرفته شد اما متأسفانه مسؤولان سازمان آب و فاضلاب تهران به دنبال زمین‌های وسیع تری هستند.

عطایی گفت: شهرداری تهران تمایل کامل برای انعقاد این تفاهم نامه دارد و اتفاقا مسؤولان شرکت آب و فاضلاب هم این میل و اشتیاق را دریافته‌اند و از این جهت کمی درباره قیمت تمام شده پسآب حرف و حدیث‌هایی دارند.

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران خاطرنشان کرد: به هر تقدیر هم مسؤولان شرکت آب و فاضلاب و هم مسؤولان شهرداری تهران قصد و علاقه دارند که این تفاهم نامه اجرایی شود اما آنچه که گره این تفاهم نامه است بحث عدم رسیدن به یک توافق بر سر مساءل مالی است.

وی گفت: مسؤولان شرکت آب و فاضلاب هم پول بیشتری برای قیمت پسآب ناشی از تصفیه می‌خواهند و هم به دنبال گرفتن زمین‌های بزرگتر هستند تا زیر ساخت‌های یکه بنا می‌کنند برای سالهای طولانی تری مورد استفاده قرار گیرد و بتوانند در سایر موارد هم از آن بهره مند شوند.

عطایی ادامه داد: البته نمی‌خواهیم زحمت‌ها و تلاش‌های مسؤولان شرکت آب و فاضلاب را نادیده گرفته و یا بگوییم آنها فقط صرفا دنبال کسب منفعت بیشتری هستند اما به هر تقدیر هر دو طرف تفاهم نامه توقعاتی دارند که باید برآورده شود.


منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر: