کد خبر: ۴۸۱۵۴
تاریخ انتشار: ۲۰:۰۰ - ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 17 August 2019
سرپرست معاونت بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن گلستان گفت: کار تعمیرات ۱۰ هزار واحد تعمیری آسیب دیده از سیل در استان به پایان رسیده است.
به گزارش سازه نیوز ،داوود خسروی در دیدار با مدیرکل کمیته امداد استان اظهار کرد: آمادگی داریم خدمات بیشتری به مددجویان سیل زده داشته باشیم و در همین راستا از سهمیه جدید تخصیص یافته به استان برای بازسازی واحد‌های خسارت دیده از سیل، سهمیه خوبی به کمیته امداد اختصاص داده شده است.

وی بیان کرد: چنانچه مددجویان انصرافی آمادگی دریافت خدمات دارند، بنیاد این آمادگی را دارد تا با تایید کمیته نسبت به ارائه خدمات به آنان اقدام کند.
سرپرست معاونت بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن گلستان از برنامه ریزی برای افتتاح واحد‌های احداثی استان از ابتدای هفته دولت خبر داد.
خسروی خاطرنشان کرد: در سیل امسال به واحد‌های مسکونی 2851 مددجو خسارت وارد شد که تاکنون 1400 مددجو با بانک‌ها انعقاد کردند و عملیات اجرایی 1200 واحد آغاز شد. همچنین کار تعمیرات 3073 واحد یا به پایان رسیده و یا در حال اتمام است.
گفتنی است: بر اساس اعلام ستاد بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان تعداد کل واحد‌های خسارت دیده در استان 21 هزار و 102 واحد است که از این تعداد 7 هزار و 300 واحد احداثی و 13 هزار و 802 واحد تعمیری است./ منبع: دیدارنیوز
نام:
ایمیل:
* نظر: