کد خبر: ۴۸۲۰۳
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۵ - ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ 21 August 2019
مدیرکل کمیته امداد لرستان با بیان این‌که به‌دنبال وقوع سیل فروردین‌ماه امسال پنج هزار و ۲۰۰ خانوار تحت پوشش کمیته امداد در لرستان نیاز به کمک هزینه اجاره مسکن و ودیعه مسکن داشتند، گفت: از این تعداد یک‌هزار و چهارصد خانوار تحت پوشش ودیعه مسکن دریافت کرده‌اند.
 به گزارش سازه نیوز، جاسم محمدی‌فارسانی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان، امروز چهارشنبه، سی‌ام مردادماه، در جمع خبرنگاران با اشاره به وقوع سیل فروردین‌ماه امسال و خسارات وارده به مددجویان کمیته امداد، گفت: سیل امسال تعداد زیادی از خانواده‌های مددجویان کمیته امداد را تحت‌تأثیر قرار داد و خانه‌های خود را از دست دادند.

وی با بیان این‌که پنج هزار و 200 خانوار تحت پوشش کمیته امداد در لرستان نیاز به کمک هزینه اجاره مسکن و ودیعه مسکن داشتند، تصریح کرد: از این تعداد یک‌هزار و چهارصد خانوار تحت پوشش ودیعه مسکن دریافت کرده‌اند و در این رابطه اقدامات لازم انجام شده است.
محمدی با اشاره به این‌که مددجویان تحت پوشش در مجموع پنج میلیارد و 600 میلیون تومان ودیعه مسکن دریافت کرده‌اند، اظهار کرد: همچنین 820 میلیون برای کمک‌هزینه اجاره مسکن در اختیار خانواده‌های تحت پوشش قرار گرفته‌ است./ منبع: ایکنا
نام:
ایمیل:
* نظر: