کد خبر: ۴۸۳۳۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۹ - ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ 02 September 2019
برای سومین بار از سوی شورای اسلامی شهر، شهردار آبادان استیضاح می شود.
 به گزارش سازه نیوز، در جلسه دیروز عصر شورای شهر آبادان سه عضو شورا از پاسخ‌های کتبی شهردار قانع نشدند تا بار دیگر کار به استیضاح شهردار کشیده شود.

در این جلسه که با حضور هفت عضو شورا و به منظور ارائه پاسخ‌های کتبی شهردار به 9 سوال مطرح شده از سوی آرش بهفر یکی از اعضای شورا برگزار شد، در پایان 3 عضو شورا اعلام کردند که از پاسخ‌های شهردار قانع نشده‌اند تا کار به حضور شخص شهردار در صحن شورا و ارائه پاسخ‌های شفاهی کشیده شود.

حسین حمیدپور، شهردار آبادانی شهر آبادان در آبان و اسفندماه سال گذشته دو بار از سوی اعضای شورای اسلامی شهر با طرح سوال و استیضاح مواجه شده بود و در هر دو مورد اعضا از پاسخ‌های ارائه شده شهردار قانع شدند و این بار و برای سومین بار با توجه به اینکه 3 عضو شورا از پاسخ‌های کتبی شهردار به سوالات قانع نشدند این بار باید در صحن شورا حضور یافته و پاسخگوی شفاهی سوالات عضو شورا برای قانع شدن اعضا باشد و در پایان این جلسه در مورد ابقاء یا برکناری شهردار از سوی اعضا رأی گیری می‌شود.

در پایان هشتادمین جلسه شورای اسلامی شهر که با صحبت‌های داغ اعضا همراه بود، برای اجرای ماده 83 و استیضاح شهردار رأی گیری شد که آرش بهفر، فواد دریس فرد و حسن کمری موافقت کردند تا حمیدپور در صحن علنی شورا حضور یابد و استیضاح شود.

عبدالله کعبی و کریم پور دریس دو عضو شورای شهر آبادان در این جلسه غایب بودند.


منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر: