کد خبر: ۴۸۳۴۲
تاریخ انتشار: ۱۶:۴۰ - ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ 02 September 2019
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه پرونده مسکن مهر تا پایان امسال بسته می شود گفت:واحدهای دارای مشکلات حقوقی در پروژه مسکن مهر در حال رسیدگی و روزانه تعداد این پروژه ها در حال کاهش است و سال آینده نیز واحدهای دارای مشکلات حقوقی نیز حل می شود.
به گزارش سازه نیوز، علی نبیان معاون وزیر راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران گفت: تلاش می شود تا پرونده مسکن مهر تا پایان امسال بسته شود و واحدهایی که دارای مشکلات حقوقی هستند و هر روز در مراکز قضایی تعداد پرونده های آنها در حال کاهش است سال آینده به اتمام می رسد.

وی در پاسخ به سوال که مزیت های طرح اقدام ملی نسبت به طرح مسکن مهر چیست و شرایط متقاضیان برای ثبت نام در این طرح چیست گفت:مزیت طرح اقدام ملی که قرار است 400 هزار مسکن تولید شود این است که خدمات زیربنایی آن آماده است.

نبیان ادامه داد: شرایط ثبت نام اینگونه است که نباید فرم «ج» متقاضیان  قرمز باشد و نباید از تسهیلات دولتی استفاده کرده باشند.

نبیان میزان واحدهای فاقد متقاضی مسکن مهر در شهرهای بالای 25 هزار نفر را 35 هزار و 200 واحد مسکونی دانست و گفت: یک میلیون و 190 هزار و 215 واحد مسکن مهر در شهرهای بالای 25 هزار نفر احداث شد که 35 هزار و 200 واحد فاقد متقاضی هستند.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: تا کنون یک میلیون و 19 هزار و 617 در شهرهای بالای 25 هزار نفر افتتاح شده است و 20 هزار و 299 واحد آماده افتتاح است و باقیمانده واحدها تا سال آینده تلاش می کنیم مشکلات حقوقی آنها را حل و به برخی ارگانها و سازمانها مثل کمیته امداد و یا نیروهای مسلح واگذار شوند.


منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: