کد خبر: ۴۸۶۹۲
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۸ - ۱۱ مهر ۱۳۹۸ 03 October 2019
معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، با اعلام آمادگی این مجموعه برای میزبانی از زائران اربعین حسینی، از رشد پروازها به مقصد عتبات در این ایام خبر داد.
به گزارش سازه نیوز ،حسن خوشخو با اشاره به نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی اظهار داشت: برنامه‌ریزی ها برای ارائه خدمات مناسب به زائران عتبات باتوجه به رشد پروازها در این ایام در مجموعه شهر فرودگاهی صورت گرفته و آماده پذیرش پروازهای ویژه اربعین هستیم.

وی گفت: عملیات پروازهای اربعین در فرودگاه امام خمینی (ره) از ١٧ مهرماه آغاز خواهد شد و تا ١١ آبان ماه ادامه دارد؛ ضمن اینکه بر اساس درخواست شرکت های هواپیمایی تا تاریخ هفتم مهرماه امسال، ٥٠٩ مجوز پرواز فوق العاده به دو مقصد نجف و بغداد صادر شده که این آمار با توجه به اینکه هنوز برخی شرکتها، درخواست های خود را برای برقراری پرواز ارائه نکرده اند، افزایش خواهد یافت.

معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در تشریح این آمار بیان داشت: ١٥ مجوز برای پرواز به مقصد بغداد و ٤٩٤ مجوز برای پرواز به مقصد نجف صادر شده که این آمار نسبت به سال گذشته، رشد ١٠ درصدی را نشان می دهد.

وی گفت : امسال با بهره برداری از ترمینال گالری سلام و توزیع پروازها در دو ترمینال مسافری شهر فرودگاهی، امکان خدمت رسانی هرچه بهتر به زائران فراهم شده و امیدواریم همانند عملیات حج بتوانیم با ارائه خدمات شایسته موجب رضایتمندی زائران را فراهم آوریم.

خوشخو افزود: برپایی موکب ویژه اربعین در ترمینال ها، ایجاد فضای استراحت و پذیرایی در صورت بروز تاخیر در پروازها بخشی از تسهیلات در نظر گرفته شده برای زائران اربعین در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) است.


منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر: