کد خبر: ۴۹۰۱۵
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۵ - ۱۲ آبان ۱۳۹۸ 03 November 2019
معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: با توجه به وجود ۲۵۰ حرفه و رشته شغلی مربوط به بخش مسکن، این حوزه یکی از پیشران‌های اقتصاد کشور است.
به گزارش سازه نیوز، حسنعلی امیری در مراسم افتتاح پروژه 160 واحدی طرح مسکن اقدام ملی در زنجان، اظهار کرد: برای توسعه، حل مشکل مسکن مردم و رونق اقتصادی، تاکید رئیس جمهوری بر حوزه مسکن بسیار جدی است.

وی با قدردانی از همه فعالان این عرصه در استان زنجان بیان کرد: امید است دوستان طبق مدت زمان دو ساله تعریف شده برای تکمیل این طرح، پروژه را در موعد مقرر به اتمام برسانند.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری با اشاره به سهم 7 هزار و 500 واحدی استان زنجان از مسکن طرح اقدام ملی، بیان کرد: امروز 160 واحد به عنوان آغاز عملیات اجرایی در شهرستان زنجان کلنگ زنی می شود و با تمهیدات در نظر گرفته شده بزودی در سایر شهرستان ها اجرای این طرح آغاز خواهد شد.

پیش از افتتاح این طرح معاون پارلمانی رئیس جمهوری به همراه مسئولان استانی از کلینیک مهرانه و انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی بازدید کرد و در جریان روند خدمت رسانی به بیماران و مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.

پروژه 160 واحدی مسکن طرح اقدام ملی در زمینی به مساحت هشت هزار مترمربع و با سرمایه گذاری 80 میلیارد تومان اجرا خواهد شد.
رئیس بنیاد مسکن استان زنجان در مراسم افتتاح این پروژه گفت: سهم استان زنجان در طرح اقدام ملی 7500 واحد است که زمین آن شناسایی شده است.
مسعود بیات منش خاطرنشان کرد: تلاش داریم سهم استان زنجان را در طرح مسکن اقدام ملی تا سقف 10 هزار واحد افزایش دهیم.
وی تاکید کرد: از واحدهای طرح اقدام ملی 2500 واحد برای طرح فرسوده، 1500 واحد برای شهرهای کمتر از 100 هزار نفر و مابقی برای شهرهای زنجان و ابهر است.


منبع: ایرنا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
0
0
اولش چقدر پول میگیرت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
0
0
اولش چقدر پول میگیرن برای این طرح
نام:
ایمیل:
* نظر: