کد خبر: ۴۹۰۴۸
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۵ - ۱۴ آبان ۱۳۹۸ 05 November 2019
شرکت رجا به مناسبت گرامیداشت ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع)، تسهیلات سفر با قطارهای این شرکت را به صورت تخفیف ۳۰ درصد با عنوان طرح "میلاد" ارائه می‌کند.
به گزارش سازه نیوز ، رضا عصاری معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام اینکه این تسهیلات برای بازه حرکت و فروش 19 لغایت 24 آبان ماه سال جاری - مصادف با هفته وحدت- است، اظهار کرد: در قالب طرح مذکور، به مسافران  با نام مبارک "محمد"، "صادق" و "محمد صادق" که در بازه زمانی حرکت و فروش مذکور از طریق کانال‌های فروش رجا بلیت خریداری کنند، 30 درصد تخفیف اعطا می‌شود.

وی افزود: اعمال این تخفیفات بدون نیاز به هیچگونه مراحل اداری در فرآیند خرید بلیت، به صورت خودکار و  بدون محدودیت مسیر انجام می‌شود.

 وی با تأکید بر نام‌های اشاره شده ادامه داد: سایر نام‌ها با ترکیب محمد یا صادق مانند: محمد مهدی، امیر محمد و ... مشمول این طرح نمی‌شوند.

معاون اجرایی شرکت رجا کانال‌های فروش این شرکت را شامل سایت رجا، فروش تلفنی 1539 و نمایندگی‌های مجاز فروش بلیت در سراسر کشور ذکر کرد و گفت: هموطنان برای آگاهی بیشتر در خصوص مراکز و نمایندگی‌های مجاز فروش، ساعت و برنامه حرکت قطارها و ... علاوه بر مراجعه به سایت این شرکت به نشانی www.raja.ir  می‌توانند از اقصی نقاط کشور و به صورت شبانه‌روزی با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق تلفن 1539 تماس حاصل کنند.


نام:
ایمیل:
* نظر: