کد خبر: ۴۹۱۰۲
تاریخ انتشار: ۱۷:۰۰ - ۱۹ آبان ۱۳۹۸ 10 November 2019
نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس، گفت: وزارت راه و شهرسازی متعهد شده در سال جاری ۲ هزار کیلومتر راه روستای احداث کند.
به گزارش سازه نیوز، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در تشریح نشست امروز( یکشنبه 19 آبان ماه) فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، گفت: بر اساس گزارش ارائه شده در این نشست؛ وزارت راه و شهرسازی متعهد شده در سال جاری 2 هزار کیلومتر راه روستای احداث کند که تا کنون 920 کیلومتر آن احداث و 120 کیلومتر آسفالت شده است.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بر اساس نرخ توسعه یافتگی و شاخص‌های استخراج شده راه‌های روستایی در استان‌ها احداث و تکمیل می‌شوند که استان‌های محروم در اولویت قرار دارند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نمایندگان حاضر در این نشست اعتراضاتی در خصوص عزل و نصب‌ها و توزیع ناعادلانه قیر در استان‌ها اعتراضاتی داشتند، اضافه کرد: وزیر اعلام کرد که انتصابات در حال نظام دهی است تا برخی اعمال نفوذها به حداقل ممکن برسد.

این نماینده مردم در مجلس شواری اسلامی با تاکید بر اینکه برخی اصلاح ساختارها برای رفع مشکلات بین ادارات کل راه و شهرسازی و سازمان‌های حمل و نقل در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار دارد، عنوان کرد: نمایندگان همچنین اعتراضاتی در خصوص توزیع ناعادلانه ناوگان حمل و نقل بود./منبع:خانه ملت


نام:
ایمیل:
* نظر: