کد خبر: ۴۹۲۰۰
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۷ - ۲۶ آبان ۱۳۹۸ 17 November 2019
دفتر اقتصاد مسکن با اعلام آخرین آمار ثبت‌نام شدگان طرح اقدام ملی مسکن از تکمیل ظرفیت ۱۶ شهر در فاز دوم خبر داده و گفته است که ۱۰ شهر استان کردستان، سه شهر استان کهگیلویه و بویراحمد و سه شهر استان گلستان تکمیل ظرفیت شده و سایت برای شهرهای مذکور بسته شده است.
به گزارش سازه نیوز، دفتر اقتصاد مسکن آخرین آمار ثبت‌نام شدگان طرح اقدام ملی مسکن را در استان‌های کردستان، کهگیلویه و بویراحمد و گلستان اعلام کرد. بر این اساس تا ظهر روز گذشته، تعداد ثبت‌نامی‌ها در استان کردستان 2373 نفر، در کهگیلویه و بویراحمد 859 نفر و در گلستان 1630 نفر اعلام شده است.

دفتر اقتصاد مسکن همچنین اعلام کرد: ظرفیت استان کردستان به‌طور کامل تکمیل شده است و در استان کهگیلویه و بویراحمد شهرهای یاسوج، سی‌سخت و لیکک و در استان گلستان نیز شهرهای گرگان، گنبدکاووس و آق‌قلا تکمیل ظرفیت شده‌اند.

بنابراین گزارش، استان کردستان 10 شهر بانه، بیجار، دهگلان، دیواندره، سریش آباد، سقز، سنندج، قروه، کامیاران و مریوان در طرح اقدام ملی مسکن شرکت کرده است که در روز نخست ثبت‌نام ظرفیت 10 شهر تکمیل و سایت بسته شده است. همچنین در کهگیلویه و بویراحمد برای هشت شهرِ چرام، دهدشت، دوگنبدان، دیشموک، سی‌سخت، لنده، لیکک و یاسوج ثبت‌نام انجام می‌شود که برای سه شهر سی‌سخت و لیکک ظرفیت تکمیل و سایت بسته شده است و ثبت‌نام برای شهرهای باقی‌مانده در حال انجام است.

این گزارش همچنین حاکی است که در استان گلستان نیز طرح ثبت‌نام اقدام ملی مسکن برای شهرهای آزادشهر، آق قلا، بندر ترکمن، گرگان و گنبدکاووس انجام شده که برای سه شهر گرگان، گنبدکاووس و آق قلا ظرفیت ثبت‌نام تکمیل و سایت برای متقاضیان بسته شده است.


نام:
ایمیل:
* نظر: