کد خبر: ۴۹۳۰۰
تاریخ انتشار: ۱۳:۳۴ - ۱۱ آذر ۱۳۹۸ 02 December 2019
سرپرست دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی از تغییر زمان ثبت‌نام استان‌های باقیمانده فاز نخست طرح اقدام ملی از ۱۳ آذر به ۱۶ آذر خبر داد.
به گزارش سازه نیوز، «پروانه اصلانی» سرپرست دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی اعلام‌کرد: نظر به ضرورت ایجاد فرصت کافی برای متقاضیان ثبت نام در طرح اقدام ملی، زمان ثبت نام در پنج استانِ همدان، یزد، چهارمحال و بختیاری، خوزستان و کرمانشاه به روز شنبه 16 آذرما 98 تغییر یافته است.

سرپرست دفتر اقتصاد مسکن ادامه‌ داد: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده، ثبت نام طرح اقدام ملی در پنج استان باقیمانده فاز نخست از ساعت 10 صبح شنبه 16 آذر آغاز و در ساعت 24 روز دوشنبه مورخ 18 آذر به اتمام می‌رسد.

اصلانی همچنین در نامه‌ای به حق‌شناس معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ضمن اعلام این مطلب، نوشت: پیرو نامه شماره 450 / 131611 مورخ 9 آذر و نامه شماره 450 / 132220 مورخ 10 آذر 98 در خصوص ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در پنج استانِ یزد، همدان، چهارمحال و بختیاری، خوزستان و کرمانشاه از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخ 13 آذر 98، با عنایت به ضرورت ایجاد فرست مناسب و کافی برای متقاضیان ثبت نام در این طرح، خواهشمند است ثبت نام در استان‌های یادشده بر اساس آخرین ظرفیت‌های اعلامی توسط استان از ساعت 10 صبح روز شنبه 16 آذر آغاز و در ساعت 24 روز دوشنبه 18 آذر پایان یابد.

طرح اقدام ملی مسکن طرحی است که بر اساس آن 400 هزار واحد مسکونی در سراسر کشور طی امسال و سال آتی احداث خواهد شد.

بر این اساس مقرر است تا 200 هزار واحد آن توسط شرکت عمران شهرهای جدید در شهرهای جدید، 100 هزار واحد آن توسط شرکت بازآفرینی شهری ایران در بافت‌های فرسوده شهرها و 100 هزار واحد آن توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهرهای زیر 100 هزار نفر احداث شود.

تاکنون ثبت‌نام در استان‌های کرمان، سیستان‌وبلوچستان، قم، خراسان‌جنوبی، خراسان‌شمالی، کردستان، کهکیلویه و بویراحمد و گلستان انجام شده و مقرر است به ترتیب در سراسر کشور و در مناطقی که زمین و شرایط برای این اقدام فراهم است ثبت نام انجام شده و کار احداث واحدهای مسکونی آغاز شود.


نام:
ایمیل:
* نظر: