کد خبر: ۴۹۶۸۶
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۲ - ۲۱ دی ۱۳۹۸ 11 January 2020
مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد از صدور ۵ هزار سند مالکیت مسکن مهر خبر داد.
به گزارش سازه نیوز، پژمان نیک‌اقبالی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: کهگیلویه و بویراحمد جز 5 استان اول کشور در طرح ملی مسکن مهر است که تا پایان بهمن و نهایتا پایان سال 16 هزار و 800 واحد مسکن مهر آماده تحویل به متقاضیان خواهد بود که البته برای اتمام فرآیند مسکن مهر نیاز به همکاری دستگاه‌های خدمات‌رسان است.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به صدور سند مسکن مهر به نام متقاضیان گفت: سازمان ملی زمین و مسکن این اجازه را داده که عرصه و عیان که به صورت 99 ساله در اختیار متقاضیان مهر بود کاملا به آنها تحویل داده شود که 5 هزار و 400 واحد مهر سنددار می‌شوند.

وی بیان کرد: به جز سایت دهدشت که 800 واحد بوده و انشعابات 400 واحد آن انجام و تکمیل شده برای سایر واحدها سند صادر می‌شود.

این مسوول با اشاره به طرح ملی اقدام مسکن گفت:  جز 5 استان اول کشور هستیم که در این طرح زمین در اختیار بنیاد مسکن قرار داده می‌شود و برای بنیاد شهید، کمیته امداد و بهزیستی تسهیلات ویژه‌‌ای در نظر گرفته شده است.

نیک‌اقبالی در خصوص طرح بازآفرینی شهری در بافت فرسوده، میانه و تاریخی اشاره کرده و افزود: اعتبار 48 میلیارد تومانی برای سه شهرستان یاسوج، گچساران و دهدشت هزینه شده است و بنا داریم سال جاری و سال آینده 8 شهر مرکز استان را در این طرح تحت پوشش قرار دهیم و یک خیابان مرکزی شهر یاسوج در طرح بازآفرینی شهری هم دیده شود


منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: