کد خبر: ۴۹۷۰۵
تاریخ انتشار: ۱۷:۰۰ - ۲۲ دی ۱۳۹۸ 12 January 2020
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت:تاکنون ۷۱۳ مورد تسهیلات احداثی شهری و روستایی به بانک‌های عامل معرفی شده است که از این تعداد ۴۷۶ مورد با بانک عقد قرارداد کردند.
به گزارش سازه نیوز ، سهراب رئیسی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری در نشست بررسی روند بازسازی خانه‌های آسیب‌دیده از سیل فروردین 98 که با حضور مدیرکل مدیریت بحران و معاونان در محل مدیریت بحران استان برگزار شد، از بررسی روند بازسازی مسکن‌های آسیب دیده از سیل فروردین 98 خبر داد .

او افزود: تسهیلاتی که به آسیب دیدگان ارائه می‌شود تسهیلات احداثی، تعمیری و معیشتی است که در شهرها و روستاها پرداخت می‌شود. 

رئیسی اضافه کرد: تا کنون 713 مورد تسهیلات احداثی شهری و روستایی به بانک‌های عامل معرفی شده است که از این تعداد 476 مورد با بانک عقد قرارداد کردند. 

او ادامه داد: یک هزار و 562 خانوار نیز برای تسهیلات تعمیری به بانک‌ها معرفی شدند که یک هزار و 74 مورد با بانک عقد قرارداد داشتند. 

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: 243 مورد نیز تسهیلات معیشتی به بانک‌های عامل معرفی شد که 130 مورد آن عقد قرارداد کردند. 

او افزود: مجموع اعتبار تسهیلات ارائه شده به آسیب دیدگان سیل فروردین 98 اعتباری بیش از 570 میلیارد ریال است.


نام:
ایمیل:
* نظر: