کد خبر: ۴۹۸۶۹
تاریخ انتشار: ۰۷:۵۰ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ 02 February 2020
همزمان با لحظه ورود امام راحل به میهن اسلامی برگزار شد؛
همزمان با لحظه ورود امام راحل به میهن اسلامی و به مناسبت آغاز جشن های دهه فجر انقلاب اسلامی ایران، رژه دریایی شناورهای ارگان های استان خوزستان در بندر امام خمینی(ره) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، صبحگاه 12 بهمن ماه مقارن با لحظه ورود تاریخی امام راحل به میهن اسلامی و پس از نواخته شدن بوق کشتی های مستقر در مجتمع بندری امام خمینی(ره) نزدیک به 20 فروند شناور نظامی و غیر نظامی  از ارگان های  دریایی استان خوزستان در آبراه خورموسی به رژه دریایی پرداختند.


در این حرکت مشترک  شناورهای خدماتی و تندرو از منطقه سوم دریایی سپاه پاسداران، مرزبانی دریابانی  نیروی انتظامی،  یگان حفاظت مجتمع بندری امام خمینی(ره)، واحد های خدمات رسانی امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان شرکت کردند و سالگرد این رویداد بزرگ و تاریخ ساز  را گرامی داشتند.


همچنین به همین مناسبت واحد های موتوری یگان حفاظت مجتمع بندری امام خمینی(ره) در مسیر این مجتمع بزرگ بندری به رژه پرداخته و گروه سرود بین المللی نصر نیز در سایت اداری و بر عرشه یکی از شناورهای شرکت کننده در رژه دریایی سرود های انقلابی و میهنی اجرا کردند.

نام:
ایمیل:
* نظر: