کد خبر: ۵۱۱۸۸
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۶ - ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ 10 June 2020
مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان خبر داد:
مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان در بازدید از پروژه‌‎های درحال ساخت شهرستان دشت آزادگان بیان کرد: ۷ فضای آموزشی با ۵۱ کلاس درس تا پایان امسال در شهرستان دشت آزادگان به بهره برداری خواهد رسید.


به گزارش سازه نیوز و به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان، علی قربانی در بازدید از پروژه های در دست ساخت شهرستان دشت آزادگان اظهار کرد: با شروع سال تحصیلی پیش رو ۷ فضای آموزشی در قالب ۵۱ کلاس درس تا پایان امسال در شهرستان دشت آزادگان به بهره برداری خواهد رسید.


وی با اشاره به این طرح ها یادآور شد: هنرستان شهدای وزارت امور خارجه در شهرستان سوسنگرد با ۹ کلاس درس و مساحت ۳ هزارو پانصد مترمربع و زیربنای آموزشی ۲ هزارمترمربع و با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال وارد مرحله بهره برداری خواهد شد.

مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان تصریح کرد: دبیرستان مرضیه با ۱۲ کلاس درس در مساحت سه هزار مترمربع و زیربنای آموزشی دو هزارمترمربع بااعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال در بهمن ماه به بهره برداری خواهد رسید.

قربانی با اشاره به محرومیت زدایی و احداث فضاهای آموزشی در مناطق کم برخوردار اظهار داشت : در دیگر پروژه های تحویلی امسال در روستاهای دشت آزادگان چهار فضای آموزشی در قالب ۲۱ کلاس درس تا مهرماه در روستاهای مگاصیص و شرافت مالکی سفلی در سوسنگرد و نهیرات و شموس هویزه به بهره برداری خواهد رسید.

وی بیان کرد: این طرح ها ۶ کلاسه روستای مگاصیص سوسنگرد به مساحت ۴۸۰ متر مربع و اعتبار ۲۰ میلیارد ریال و ۶ کلاسه روستای نهیرات هویزه به مساحت ۴۸۰ مترمربع و اعتبار ۳۰ میلیارد ریال و همچنین ۳ کلاسه ایثار روستای شموس با مساحت ۲۰۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد ریال است.

مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان ادامه داد: مدرسه۶ کلاسه روستای مالکی سفلی سوسنگرد به اعتبار ۲۰ میلیارد و هنرستان ۹ کلاس شبانه روزی کشاورزی سوسنگرد به مساحت چهار هزار متر مربع از دیگر طرح های مدرسه سازی است.
نام:
ایمیل:
* نظر: