کد خبر: ۵۱۳۲۷
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۷ - ۰۲ تير ۱۳۹۹ 22 June 2020
رئیس بنیاد مستضعفان از پیشرفت ۳۸ درصدی قطعه دو آزاد راه تهران - شمال خبر داد و گفت: طی دو ماه اخیر ۱۰۰ میلیارد تومان منابع مالی به این پروژه تزریق شده است.
به گزارش سازه نیوز به نقل از تسنیم، پرویز فتاح در حاشیه بازدید رئیس سازمان برنامه و بودجه از آزادراه تهران  - شمال با یادآوری اینکه در ساخت قطعه یک آزادراه همکاری خوبی بین دولت و بنیاد شکل گرفت اظهار کرد: به تعهدات و زمانبندی اعلام شده برای افتتاح قطعه یک عمل کردیم و خوشبختانه مردم استقبال خوبی از این پروژه کردند و باعث کاهش ترافیک در محدوده جاده چالوس شد.

رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه قطعه دو آزادراه تهران - شمال هم اکنون 38 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است افزود: برای تکمیل این قطعه در باند رفت حدود دو هزار میلیارد منابع مالی نیاز داریم که متعهد به تامین سهم خود از آن هستیم.

فتاح از تزریق 100 میلیارد تومان منابع مالی به این پروژه طی دو ماه اخیر خبر داد و تاکید کرد: دولت هم بر تکمیل این پروژه متمرکز شده و طراحی و نقشه این قطعه کامل است.

وی با تاکید بر اینکه قطعه دو آزاد راه تهران - شمال را زودتر هم می‌توانیم به اتمام برسانیم یادآور شد: ما تعهد سه شیفته کردن عملیات اجرایی را داده‌ایم که در این راستا با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی این اقدام به زودی عملیاتی می‌شود.


نام:
ایمیل:
* نظر: