کد خبر: ۵۲۴۲۹
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۰ - ۰۵ آبان ۱۳۹۹ 26 October 2020
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: خرید و فروش مسکن ملی ممنوع بوده و مردم باید نسبت به این موضوع آگاه باشند.
به گزارش سازه نیوز به نقل از ایرنا،محبوب حیدری در ادامه افزود: در حال حاضر محل واحدی که به متقاضیان اختصاص می‌یابد، مشخص نشده و کسی نمی‌تواند سهمیه ثبت‌نامی خود را بفروشد.

وی بیان کرد: خرید و فروش این واحدها بعد از واگذاری نیز ممنوع بوده و از آنجایی که این واحدها با حمایت دولت برای افراد کم‌درآمد احداث می‌شود، مختص خود فرد ثبت‌نام کننده خواهد بود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با اشاره به ثبت‌نام ۱۳ هزار و ۲۴۵ نفر در استان برای طرح اقدام ملی مسکن، گفت: از این تعداد ۹ هزار و ۲۴۹ نفر در شهر اردبیل ثبت‌نام کرده‌اند.

حیدری بیان کرد: از این تعداد نیز تاکنون پنج هزار و ۸۳ نفر در کل استان و سه هزار و ۲۷۶ نفر در شهر اردبیل حائز شرایط شناخته شدند.

وی تشریح کرد: از پنج هزار و ۸۳ نفر حائز شرایط در استان سه هزار و ۴۷۱ نفر تایید نهایی شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل اظهارداشت: از ۲ هزار و ۹۵۷ نفر تایید شده در شهر اردبیل، ۲ هزار و ۱۵۰ نفر نسبت به واریز وجه اقدام کرده‌اند و احداث ساختمان ۵۴۰ نفر شروع شده و سقف اول و یا ستون‌های این واحدها در حال اجرا است، ضمن اینکه برای ۵۰۰ واحد دیگر نیز در حال آماده کردن زمین هستیم.

حیدری گفت: برای هزار نفر بعدی نیز از ۶۷ هکتار زمین در نظر گرفته شده استفاده می شود که طراحی آن نیز در مرحله اجرا است.

وی با اشاره به سهمیه هزار و ۵۰۰ واحدی در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت هم گفت: این تعداد برای ۱۴ شهر استان شامل می‌شود که در این شهرها نیز هزار و ۱۲ نفر واجد شرایط شناخته شده و ۲۴۲ نفر وجه اولیه را واریز کرده‌اند.

وی با بیان اینکه مهلت واریز وجه مرحله اول به اتمام رسیده است، افزود: افرادی که وجه را واریز نکرده‌اند از چرخه حذف می‌شوند و در مراحل بعدی فراخوان مسکن ملی، می‌توانند ثبت نام کنند.


نام:
ایمیل:
* نظر: