کد خبر: ۵۲۶۶۴
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۸ - ۰۴ آذر ۱۳۹۹ 24 November 2020
معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی از کلنگ زنی احداث ۲۰ هزار واحد مسکونی در خراسان شمالی در هفته جاری، خبر داد.
به گزارش ساز نیوز به نقل از ایرنا ،دکتر غلامرضا هوائی، طی سفر به شیروان، در نشست بررسی پروژه های عمرانی این شهرستان، با اشاره به بازدید میدانی انجام شده از پروژه های مربوط به مصوبات سفر مقام معظم رهبری، سفر رئیس جمهوری و مصوبات سفر استاندار خراسان شمالی به این شهرستان، تاکید کرد: مدیران شهرستان هرچه زودتر برای تکمیل این طرح ها اقدام کنند.

وی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) گفت: همه شهرستان های استان از جمله شیروان، از نعمات این پروژه ها بهره مند خواهند شد.

معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی به بازدیدهای انجام شده از شهرستان شیروان اشاره کرد و گفت: برای نصب نمادی در ورودی و خروجی شهر، طرحی از سوی شهرداری ارائه شود که تا سه ماه آینده به بهره برداری برسد.

هوائی همچنین بر لزوم نیازسنجی مردم شهرستان به مسکن، فضاسازی و درختکاری در سطح شهر، بررسی فنی وضعیت رودخانه ها و احداث چند پروژه در لوجلی و قوشخانه تاکید کرد.

وی با اشاره به بازدید از کارخانه قند شیروان گفت: این کارخانه با ۷۰۰ نیرو، با مشکلات محیط زیست و دریافت تسهیلات مواجه است که هر دو مشکل در کمترین زمان بررسی و مشکلات مطرح شده پیگیری می شود.

گفتنی است در سفر، معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی به شهرستان شیروان، ضمن بازدید از وضعیت پل کمربندی و پل بیمارستان آیت الله هاشمی رفسنجانی، برای حل مشکل آب شهرک گلیان تصمیم گیری شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: