کد خبر: ۵۳۱۳۴
تاریخ انتشار: ۲۱:۱۲ - ۲۰ دی ۱۳۹۹ 09 January 2021
تاکنون ۴۹۱ واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در کهگیلویه و بویراحمد پروانه ساخت دریافت کرده اند.
به گزارش سازه نیوز به نقل از ایرنا ،معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این استان با بیان اینکه سه هزار و ۳۸۵ نفر در طرح مسکن ملی در مناطق مختلف استان ثبت نام کرده اند گفت: ۵۲۰ نفر متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در این استان مبلغ مورد نیاز مرحله اول را پرداخت کرده اند.

حامد صیادی از پیشرفت کاری طرح مسکن ملی استان پنج تا هفت درصدی خبر داد و افزود: متقاضیان مسکن ملی می بایست برای تسریع در ساخت طرح آورده دوم خود را نیز واریز کنند.

وی با اشاره به روند خوب پیشرفت کاری طرح اقدام ملی مسکن ادامه داد: تاکنون ۴۹۱ واحد مسکونی این طرح در استان پروانه ساخت دریافت کرده اند.

آقای صیادی بیان کرد: نقشه اجرای واحدها از سوی بنیاد مسکن طراحی و در جلسه سیمای منظر شهری استان به تصویب رسید.

صیادی اضافه کرد: بر اساس زمین تامین شده از سوی سازمان ملی زمین در طرح مسکن ملی ۵۰۰ واحد در گچساران، چرام ۵۰ واحد، ۴۰ واحد لیکک و ۴۲ واحد در سی سخت ساخته خواهد شد.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ادامه داد: همچنین طرح مسکن ملی در دهدشت نیز به صورت گروه ساخت در حال اجرا است و تاکنون عملیات ۲۳ بلوک آغاز شده است.

صیادی گفت: مرحله دوم ثبت نام طرح مسکن ملی از پنجشنبه 17 دی ماه آغاز می شود و متقاضیان می توانند در صورت تمایل در این طرح نامنویسی کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر: