کد خبر: ۵۳۱۵۸
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۱ - ۲۳ دی ۱۳۹۹ 12 January 2021
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان نجف آباد گفت: متقاضیان فاقد مسکن در شهرهای نجف آباد و جوزدان، تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۵ دی ماه فرصت دارند برای ثبت نام در سامانه اقدام کنند.
به گزارش سازه نیوز به نقل از ایسنا ،مرتضی فولادی با تشریح روند طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان نجف آباد، اظهار کرد: برای اجرای این طرح، بیش از هفت هکتار زمین جهت احداث ۶۰۰ واحد مسکونی در بخش شمالی شهر نجف آباد تملک و تغییر کاربری داده شده است.

وی گفت: متقاضیان فاقد مسکن می توانند با مطالعه دقیق شرایط، با مراجعه به سامانه tem.mrud.ir نسبت به ثبت‌نام بر اساس شرایط اعلامی اقدام کنند.

رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان نجف آباد، افزود: با وجود استقبالی که تا کنون از این طرح شده، پیش بینی می شود که آمار ثبت نام کنندگان به بیش از سه هزار نفر برسد.

فولادی با تاکید بر مطالعه کامل شرایط توسط متقاضیان، خاطر نشان کرد: متقاضی و افراد تحت تکفل باید فاقد زمین یا واحد مسکونی از تاریخ اول فروردین سال ۸۴ به بعد بوده و از تاریخ ۲۲ بهمن ماه سال ۵۷ از هیچ‌یک از امکانات نهادهای عمومی غیردولتی مربوط به تأمین مسکن شامل زمین، واحد مسکونی و یا تسهیلات یارانه‌ای خرید و یا ساخت واحد مسکونی استفاده نکرده باشند و اصطلاحا فرم ‹‹ج›› آنها سبز باشد.

وی ادامه داد: زنان خود سرپرست مشروط به داشتن حداقل ۳۵ سال سن، نخبگان علمی با معرفی بنیاد ملی نخبگان کشور، معلولان جسمی- حرکتی با دارا بودن حداقل ۲۰ سال سن و با معرفی سازمان بهزیستی کشور نیز می توانند بدون شرط تاهل و شرط سرپرست خانوار بودن در زمره متقاضیان واجد شرایط قرار بگیرند.

رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان نجف آباد، افزود: شرط پنج سال سکونت در محل اجرای طرح یکی دیگر از شروط مهم برای متقاضیان است. همچنین هر متقاضی باید در ابتدا، ۴۰۰ میلیون ریال پرداخت کرده و توانایی باز پرداخت تسهیلات یک میلیارد ریالی با سود ۱۸درصد را نیز داشته باشد.

فولادی گفت: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، متقاضیان مسکن ملی در شهرهای نجف‌آباد و جوزدان از مراجعه حضوری به اداره راه و شهرسازی شهرستان نجف آباد خودداری کرده و در صورت داشتن سوال در فرآیند ثبت نام، با شماره ۰۳۱۴۲۵۱۰۱۰۰ داخلی یک تماس بگیرند. همچنین متقاضیان این طرح می توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت، خدمات مورد نظر را دریافت کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر: