کد خبر: ۵۳۸۲۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۳ - ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ 14 March 2021
مروری بر رویداد های مهم گروه تولیدی شیلنگ و لوله خوزستان در سال 1399
به گزارش سازه نیوز ،گروه تولیدی شیلنگ و لوله خوزستان در سال 99 موفقیت هایی را کسب نموده که ذر ایران گزارش به برخی از انان اشاره می شود

   
انتخاب شرکت شیلنگ و لوله خوزستان به عنوان رتبه B از طرف سازمان آب و خاک کشور (مجری طرح سامانه های نوین آبیاری تولیدکنندگان لوله و اتصالات  UPVC)
 تجهیز پروژه های ساختمانی (فاضلابی و برقی)، کشاورزی، آبرسانی، مخابراتی و... با لوله و اتصالات U-PVC و لوله های پلی اتیلن گروه تولیدی شیلنگ و لوله خوزستان

این اقدام در شهرها ، روستاها و زیر ساخت های صنعتی از جمله مهمترین اقدامات این گروه تولیدی در سال 1399 بود.

•تجهیز پروژه 12 کیلومتری انتقال آب در روستای چای عوفی بخش رامشیر با استفاده از لوله های پلی اتیلن شرکت شیلنگ و لوله خوزستان.
•پروژه توسعه و نوسازی پست برق شرکت صنایع فولاد خوزستان.
•پروژه 1000 واحدی تعاونی مسکن ارتش جمهوری اسلامی ایران
•پروژه احیاء فیبرنوری خط ششم گازسراسری عسلویه به اهواز

بهره ‌برداری از محصولات شیلنگ و لوله خوزستان همواره مورد تایید و استفاده مسئولان و متخصصان پروژه های ملی است. پروژه انتقال آب در روستای چای عوفی بخش رامشیر

پروژه توسعه و نوسازی پست برق شرکت صنایع فولاد خوزستان


افزایش تنوع و کاربرد محصولات در گروه تولیدی شیلنگ و لوله خوزستان
لوله و اتصالات درین مخصوص دستگاه های برودتی برای دفع آب (از جمله مزایای فنی و اقتصادی این محصول دبی خروجی بالاتر و کاهش هزینه 80 درصدی در اجرا می باشد)
 بوشن (کوپلینگ) برقی upvc جهت اتصال سریع، آسان و ایمن لوله های برق به یکدیگر در سایز های 20، 25، 32، 
درپوش مسدود کننده سایز 32 ، جهت مسدود کردن انتهای لوله برقی و لوله درین.       
کلاهک هواکش شیلنگ و لوله خوزستان یکی از محصولات اخیر کارخانه میباشد که جایگزین هواکش های قدیمی شده است و هزینه مناسب تر و جای کمتر و ظاهری زیباتر نسبت به هواکش های ( T )  تی شکل یا اتصال چند زانو پلیکا دارد.(لازم به ذکر است هر سه سایز 90، 110 و 125 این محصول در قالب یک محصول وجود دارد.)
برخی از تولیدات جدید گروه تولیدی شیلنگ و لوله خوزستان که به سبد محصولات این گروه تولیدی در سال 1399 اضافه گردید:
بوشن سایز برقی سایز 20،25، 32


 کلاهک هواکش ونت (Vent Cap)
- سه راه 45 درجه سایز 32، 40، 50
- سه راه 90 درجه سایز 32
- زانو 45 درجه سایز 32، 40، 50
- زانو 90 درجه سایز 32، 40، 50
- درپوش مسدود کننده سایز 32
   
 
حضور  در نمایشگاه  تخصصی ساختمان خوزستان،

شرکت شیلنگ و لوله خوزستان با حضور در بیست یکمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان خوزستان آخرین دستاورد های خود را در صنعت لوله و اتصالات یو پی وی سی UPVC و لوله های پلی اتیلن PE  به معرض دید علاقمندان قرار داد. لازم به ذکر است کلیه پروتوکل های بهداشتی در این نمایشگاه از طرف این شرکت و بازدیدکنندگان رعایت شده است.
 درخشش گروه تولیدی شرکت شیلنگ و لوله خوزستان در لیست شرکت های مورد تایید انجمن پی وی سی

تایید کیفیت تولیدات شرکت در "طرح خرید از بازار" از طرف انجمن تولید کنندگان لوله و اتصالات PVC. با توجه بهدو نوبت  نمونه برداری انجمن تولید کنندگان لوله و اتصالات پی وی سی از محصولات آن شرکت در بازار کل کشوردر سال 1399، همه موارد استاندارد را با موفقیت پشت سرگذاشته و حائز دریافت رتبه برتر شده است. لازم به ذکر است نامه فوق به سازمان نظام مهندسی کل کشور ارسال شده است.

  

 نام:
ایمیل:
* نظر: