کد خبر: ۵۵۷۵۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۴ - ۳۱ شهريور ۱۴۰۲ 22 September 2023
مهرداد بذرپاش روز پنجشنبه در بیستمین یادواره ۲۲۰ شهید بخش چهاردانگه ساری افزود: برنامه بر این است واگذاری این تعداد زمین، تا پایان امسال انجام شود.
به گزارش سازه نیوز و به نقل از ایرنا :وی همچنین از مرحله دوم واگذاری زمین به متقاضیان در قالب طرح جوانی جمعیت از هفته آینده خبر داد و گفت: واگذاری زمین برای ساخت مسکن از اولویت های کاری این دولت است.

وزیر راه و شهرسازی با بیان این که، فروپاشی احتکار زمین را در دستور کار داریم که به عنوان طرح های هادی در روستاها و محدوده های شهری لحاظ شده است، تصریح کرد: تا پایان دولت سیزدهم این محدوده ها اصلاح می شود تا فرصت برای ساخت مسکن فراهم شود.
بذرپاش ادامه ادامه داد : توسعه راههای روستایی و آسفالت آنها از دیگر برنامه های دولت سیزدهم است ووقتی که سخن از زندگی با کیفیت و حضور در روستاها می شود باید زیرساخت های لازم برای زندگی این هسته های مردمی را فراهم کنیم.
وی تاکید کرد: عزم دولت برای بستن پرونده راه های خاکی روستایی است و اجرای آسفالت راه‌های روستایی باید انجام شود.

وزیر راه و شهرسازی گفت که مازندران سرزمین فرصت های ترانزیتی است و در کنار فرصت های گردشگری و کشاورزی، زیرساخت حمل ونقلی این دیار باید تکمیل شود.وی افزود : تصمیمات خوبی بندری با محوریت بندر امیرآباد مازندران و کاسپین گیلان گرفته شد و با سرمایه گذاری جدی در بخش بندری و ارتقای تجهیزات در بندر امیرآباد و خطوط ریلی اتفاقات بزرگی رخ می دهد.
بذرپاش ادامه داد: فرمایشات و سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر تکمیل کریدورهای شمال به جنوب است که اجرای آنها به اندازه درآمدهای نفتی و مالیاتی می تواند تولید ثروت کند.
به گفته بذرپاش عملیات اجرایی راه آهن حلبچه و خرمشهر آغاز شده است و تا ۲ سال آینده به بهره برداری می رسد تا فرصت برای زوار حرم امام حسین (ع) از طریق حمل و نقل ریلی انجام شود.

وی یکی از تلاش های دولت تکمیل کریدوهای ریلی و جاده ای برشمرد، گفت: با وجود فشارها و تحریم هایی که بر نظام و کشور وجود دارد اما به پشتوانه، پشتیبانی و حضور ملت ایستادگی صورت گرفته است.

بذرپاش ادامه داد : رئیس جمهور با عزت در سازمان ملل قرآن را بالای دست گرفت و ملت ایران از سال ۵۷ تصمیم به استقلال گرفت که در این راه مشکلات در مسیر وجود دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر: