برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در استان مرکزی
محمود آباقری گفت: آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان، کاردان‌های فنی و معماران تجربی در روزهای ۲۰ و ۲۱ مهرماه امسال همزمان با سراسر کشور در استان برگزار می‌شود.

وی افزود: آزمون فوق در هفت رشته مهندسی معماری بخش‌های (نظارت، طراحی و اجرا)، مهندسی عمران بخش‌های (نظارت، محاسبات و اجرا)، تأسیسات مکانیکی (طراحی و نظارت)، تأسیسات برقی (طراحی و نظارت)، شهرسازی، نقشه‌برداری و ترافیک در پایه سه و کاردان‌های فنی ساختمان در شش رشته کاردانی، معماری، عمران، تأسیسات مکانیکی، تأسیسات برقی، شهرسازی و نقشه‌برداری در پایه سه و آزمون تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماران تجربی در پایه‌های سه، دو و یک جهت پروانه اشتغال بکار به رقابت می‌پردازند.

آباقری تصریح کرد: ثبت‌نام آزمون ورود به حرفه مهندسان به صورت هماهنگ از تاریخ ۹۶/۴/۳۱ لغایت ۹۶/۵/۹ صورت پذیرفته است و محل برگزاری آزمون در دانشگاه اراک واقع در سردشت است.

رئیس اداره نظام‌مهندسی و مقررات ملی ساختمان و توسعه فناوری‌های نوین ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی در پایان اظهار کرد: داوطلبان محترم جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون می‌توانند در روزهای ۹۶/۷/۱۷ لغایت ۹۶/۷/۱۹ از طریق وب‌سایت به آدرس www.inbr.ir اقدام نمایند.