کد خبر: ۵۴۸۶۱
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۹ - ۱۴ مهر ۱۴۰۰ 06 October 2021
بیش از دو ماه از انتخاب مهندس “ابراهیم جعفری شهنی” به عنوان شهردار مسجدسلیمان از سوی اعضای شورای شهر می گذرد؛ اما کماکان این انتخاب شورا در پشت خط تایید مانده است!
به گزارش سازه نیوز و به نقل از تجهیز نیوز: آقایان مسوول! شهر مسجدسلیمان در دو دهه اخیر هزینه های هنگفتی برای تربیت مدیرانی همچون ابراهیم جعفری صرف کرده است. لازم است این سرمایه های مدیریتی برای رشد و توسعه بیش از پیش شهر  مورد حمایت قرار گیرند.

 نیاز به یادآوری نیست که در ابتدای انقلاب اسلامی با اعتماد و تکیه بر توانمندی و تلاش جوانان، موانع را برداشتیم و مشکل ها را پشت سر گذاشتیم… در شرایط کنونی هم سرمایه هایی همچون جعفری می توانند در رفع مشکل های موجود  اقدام  کنند. 
 خدمات شایسته و شبانه روزی او در بنیاد مسکن در خدمت به مردم زلزله زده شهر اولین ها ستودنی و فراموش نشدنی است. 


 مسوولان عزیز! مسجدسلیمان شهیدان بسیاری تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است. شهیدانی که با وفاداری خود به اسلام، بر غنای این انقلاب شکوهمند افزودند تا ما پاسدار ایثارگری ها و ارزش های آنان باشیم.


 در شرایط فعلی- که شهرداری ها با مشکل های بسیاری روبه رو هستند- راه را برای جوانان فداکار و تلاشگری که انگیزه خدمت و جهاد دارند نبندیم و در عوض برای بهره بردن از توانایی های آنان در توسعه و عمران و آبادانی شهر، حمایت ها و پشتیبانی های خود را دریع نکنیم تا مردم عزیزمان به این نظام امیدوارتر از گذشته باشند. ان شاالله


ایمان سعیدی
نام:
ایمیل:
* نظر: