بررسی تحلیلی انتخابات نظام مهندسی ساختمان 
شرایط کنونی کشور به لحاظ اقتصادی و لزوم صرفه جویی و کاهش هزینه ها در بخش های مختلف ایجاب می کند که نظام مهندسی اهتمام بسیار بالایی به این موضوع داشته باشد. در صورتی که انتخابات از سه سال به چهار سال تغییر یابد از بسیاری از هزینه های مستقیم و غیرمستقیم در این زمینه کاسته می شود
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان:
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از انتخاب اعضای هیات اجرایی نهمین دوره انتخابات نظام مهندسی و ساختمان استان خبر داد.
نامگذاری روز جهانی صنعت نمایشگاهی، یاد آوری می‌کند که با توجه به تحولات سریع اقتصاد، صنعت و تکنولوژی در این برهه از زمان، ضرورت دارد تا همه‌ی کسب‌وکارها در چنین رویدادهایی مشارکت جدی داشته باشند. 
معاون اداره کل راه و شهرسازی خوزستان خبرداد
 معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: تا اربعین امسال ۹ کیلومتر از محور خرمشهر_ اهواز چهارخطه شده و زیر بار ترافیک می‌رود.
بر اساس اعلام مسئولان وزارت تعاون، ساخت مسکن کارگری با جدیت در دستور کار این وزارتخانه قرار دارد و در این راستا مبلغ ۲۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات با هدف حمایت از احداث مسکن کارگران در سراسر کشور اختصاص یافته است.
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان:
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: فرایند انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان به صورت رسمی آغاز شد.
مدیرکل روابط عمومی "هما" خبر داد:
مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" از اعزام ۶۰ هزار و ۲۰۰ زائر حج تمتع از زمان شروع عملیات تا ساعت ۱۹ سیزدهم خردادماه ماه از ۲۱ ایستگاه پروازی خبر داد.  
 معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان از انجام بیش از ۵۲ هزار سفر برون‌استانی در پایانه‌های مسافربری استان طی دو ماه نخست سال خبر داد.
مدیر فرودگاه آیت‌الله جمی (ره) آبادان از همکاری با ۱۵ شرکت هواپیمایی خبر داد.
ستاریان، کارشناس مسکن :
بیت‌الله ستاریان معتقد است معمولادولت ها در مورد مسکن انفعالی عمل می کنند.
صفحه  از ۲۴۶۵