معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان تشریح کرد:
معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی خوزستان با اشاره به اینکه وام بانکی خودمالکی بدون هیچ پیش شرطی به همه ساخت و سازهای مسکونی تعلق می گیرد، گفت: در حال حاضر ۱۱ هزار نفر به صورت خودمالک ثبت نام کرده اند و در چرخه دریافت تسهیلات موردنظر قرار دارند.
نسیم خوش خدمت در پهن دشت جغرافیای حماسه و دلیری؛
ایران آباد، توسعه یافته و شاداب به همت فرزندانش نیازمند است و اگر چه زوزه کفتار وگرگ استکبار و استعمار به گوشمان میرسد اما میدانند و بدانند اینجا نامش ایران است و این کشتی کشتیبان خردمندی دارد که هیچ طوفانی یارای شکستنش ندارد.
هردار عنوان کرد
شهردار اهواز از انجام مذاکراتی با بخش خصوصی برای احداث مراکز تفریحی و تفرجگاهی و کارخانه بازیافت زباله خبر داد.
یک کارشناس حوزه کار با بیان اینکه مبلغ حق مسکن کارگران کفاف هزینه‌های مسکن و اجاره‌بهای طبقات ضعیف کارگری را نمی دهد، بر لزوم به روز کردن ارقام مربوط به حق مسکن کارگران تاکید کرد و گفت:حق مسکن بخشی از دستمزد کارگران است و تاخیر ۵ ماهه در اجرای مصوبه حق مسکن موجب سردرگمی کارفرمایان شده است.
آخرین خبر از تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی حاکی از آن است که سازمان برنامه و بودجه هنوز ضمانت‌نامه مابه‌التفاوت نرخ سود را ارایه نکرده اما به نظر نمی‌رسد مشکلی در این زمینه وجود داشته باشد.
درشرایطی که سه‌شنبه هفته گذشته نرخ عوارض آزادراه‌های کشور با متوسط ۲۸ تا ۳۰ درصدی افزایش پیدا کرده بود چند روز بعد این نرخ از سوی وزارت راه و شهرسازی تعلیق شد، چرا که بر اساس مصوبه هیات دولت هر گونه افزایش نرخی باید به تایید ستاد تنظیم بازار برسد.
توضیح سازمان اموال تملیکی درباره ماجرایی عجیب در بوشهر
طبق اعلام مدیر عامل سازمان اموال تملیکی، ۳۰ کانتینر از حدود ۱۳ سال پیش وارد بنادر شده ولی بدون اظهار به گمرک و ورود به فرایند ترخیص، عمده کالاهای داخل آنها تخلیه و خارج شده است؛ موضوعی که حتی بنادر و کشتیرانی در این سال‌ها از آن خبر نداشته و اخیرا کشف و به مقام قضایی اعلام کرده است. اینجا خروج غیرقانونی و قاچاق کالا مطرح است و افراد تحت پیگرد قضایی قرار خواهند گرفت.
طلوع مهر خدمت در هرمزگان؛
ایران بیش از هر زمانی به کار و تلاش نیاز دارد و داشت و این منطق هماره در کنار مردم بودن مشی غالب دولتی است که رئیس جمهورش از پای ننشست و فرزندان وطن در بنیاد مسکن با تاسی از مرام مردمی و انقلابی بودن دولت در هرمزگان گل کاشته تا گلستان مسکن و انقلاب مسکن سازی در این دیار گرم در دل مردمانش دلگرمی ایجاد کند و مردم عمیقا لمس کنند دولت بالا سرشان نیست بلکه همین کنارشان است.
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان:
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از آغاز طرح واگذاری مسکن ویلایی در طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید رامین و شیرین شهر خبر داد و گفت: این طرح در شورای مسکن استان مصوب شده است.
واحد آپارتمانی ۷۰ متری در‌ منیریه درحالی که ۳ سال از ساخت آن می‌گذرد و ۲ اتاق خواب دارد ارزشی معادل ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان دارد.
صفحه  از ۲۳۹۱