نمایش دستاوردهای محیط‌زیستی نیشکر در نمایشگاه پیشگیری از آلودگی‌های هوا؛
مسئولین محیط‌زیست استانی و کشوری در بازدید از غرفه نیشکر در سمینار و نمایشگاه فناوری‌های نوین و پیشگیری از آلودگی‌های هوا از فعالیت‌های محیط‌زیستی شرکت توسعه نیشکر در زمینه راه‌اندازی بزرگ‌ترین پروژه تصفیه پساب صنعتی در شرکت خمیرمایه و الکل رازی و تصفیه‌خانه‌های پساب صنعتی قدردانی کردند
بازدید هیئت نیشکر کوبا از دستاوردهای شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی؛
هیئتی از متخصّصان صنعت نیشکر کوبا به‌منظور آشنایی با دستاوردهای صنعت نیشکر ایران و استفاده از تجربیات این کشور در زمینه نیشکر، از دستاوردهای صنعت نیشکر کشور بازدید کردند.
مشاور مدیرعامل بانک ملی ایران مطرح کرد؛
مهندس «رضا رفیعا» مشاور مدیرعامل و مدیر امور حوزه مدیریت بانک ملی ایران از بخش‌های مختلف شرکت خمیرمایه و الکل رازی بازدید کرد و در جریان فعالیت‌های این واحد تولیدی قرار گرفت. به گزارش بامداد زاگرس آنلاین :این بازدید با همراهی دکتر علی مدحجاوی مشاور مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، رئیس حوزه مدیریت و مدیرعامل شرکت سدادفام نیشکر انجام شد.
شرکت شیلنگ و لوله خوزستان در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی، نهاده ها، تجهیزات آبیاری و گلخانه ای، ماشین آلات کشاورزی-اهوازحضور یافت
معاون وزیر کار اعلام کرد
معاون روابط کار وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از کاهش ۱۴ درصدی حوادث ناشی از کار در سال گذشته خبر داد و بیشترین نرخ حوادث را مربوط به ساختمان‌سازی دانست.
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان از آغاز عملیات اجرایی ۱۰۰۰ واحد مسکن نهضت ملی در سایت مهرشهر دزفول خبر داد.
استاندار خوزستان تاکید کرد
استاندار خوزستان بر تسریع در اجرای پروژه نهضت ملی مسکن و ضرورت تعامل بین دستگاهی جهت رفع موانع اجرایی تاکید کرد.
دکتر ناصری در نشست ستاد برگزاری دهه فجر شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خبر داد؛
نشست ستاد برگزاری دهه فجر شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، با موضوع تبیین دستاوردهای صنعت نیشکر در آستانه چهل و پنجمین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات برگزار شد.
توافقنامه «بورس صنعت و جامعه» بین توسعه نیشکر و دانشگاه کشاورزی خوزستان امضا شد؛
در هجدهمین کنگره علوم خاک ایران، توافقنامه «بورس صنعت و جامعه» بین دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان و شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی امضا شد.
وزیر راه و شهرسازی:
وزیر راه و شهرسازی گفت: ساخت سه هزار کیلومتر راه روستایی از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون در کشور احداث شده است.
صفحه  از ۲۴۵۳