رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: روند کار بازسازی سی سخت براساس بازسازی مناطق زلزله زده که در سایر نقاط کشور انجام شده پیشرفت مطلوبی داشته است.
سرپرست معاونت نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: قیمت های جدید مصالح ساختمانی در این استان به تصویب اعضای کارگروه رسید و اعلام شد.
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان هشدار داد: مردم فریب نخورند، خرید و فروش امتیاز طرح اقدام ملی مسکن ممنوع است لذا در صورت مبادرت به این اقدام سلب امتیاز می‌شوید.
بازار مسکن خراسان شمالی که در دو سه سال گذشته به دلیل رشد معاملات و افزایش قیمت رتبه سوم کشور را به خود اختصاص داده بود، این روزها با وجود رشد غیرعادی قیمت مسکن، با رکود شدید خرید و فروش مواجه شد.
حدود چهار ماه از پایان کار دولت دوازدهم مانده است ولی هنوز مسکن مهر خراسان رضوی به سرانجام نرسیده و گلایه های برخی ثبت نام کنندگان پروژه مسکن مهر در استان هنوز به قوت خود باقی است.
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان کرمانشاه از مقاوم سازی بیش از 60 درصد واحدهای مسکونی روستایی استان خبر داد.
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن فارس گفت: بیش از ۶۴ درصد از واحدهای مسکونی در روستاهای این استان با بهره گیری از تسهیلات پرداختی این نهاد مقاوم سازی شده است.
از ۷۳ هزار واحد اقدام ملی مسکن در استان تهران ۲۷ هزار واحد در شهرهایی بجز شهرهای جدید اجرا می‌شود اما به دلایلی همچون واجد شرایط نبودن بسیاری از متقاضیان، عدم واریز آورده، تورم نهاده‌های ساختمانی، ابهام در بازده سرمایه توسط سازندگان و چانه‌زنی یک ساله بین دولت و بخش خصوصی بر سر قیمت ساخت، آنچه عملا در مرحله اجرا قرار دارد ۳۱۵۰ واحد است.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان گفت: بازسازی ۳۸۰۰ واحد مسکن روستایی این استان با پیشرفت فیزیکی ۳۰ تا ۳۵ درصد در دست اقدام است.
مدیرکل بنیاد مسکن استان اصفهان با اعلام این مطلب که احداث ۲ هزار ۹۳۸ واحد مسکن محرومان استان آغاز شده است، گفت: بیش از ۴۶ میلیاردتومان تسهیلات بلاعوض از اعتبار ۹۰ میلیاردتومانی پرداخت شد.
صفحه  از ۴۵