کد خبر: ۳۷۱۱۷
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۰ - ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ 21 August 2017
فرماندار دزفول از موافقت معاون اول رییس جمهور برای صدور مجوز مرز هوایی به منظور صادرات محصولات به کشورهای خارجی خبر داد و گفت: تا زمانی که اولین پرواز از مرز هوایی دزفول انجام نشود، دغدغه این مساله وجود خواهد داشت.

حبیب آصفی  اظهار کرد: آقای جهانگیری در نامه‌ای موافقت خود را در خصوص صدور مجوزهای لازم برای مرز هوایی دزفول اعلام کرد و به وزیر کشور دستور داد تا این مساله را عملیاتی کند.
 
وی افزود: در حال حاضر منتظر صدور مجوز مرز هوایی دزفول هستیم و در این زمینه اقدامات لازم را در شهرستان در بحث گمرک و سایر موارد انجام داده‌ایم تا پس از صدور مجوز مرز هوایی، نسبت به صادرات محصولات اقدام کنیم.
 
فرماندار دزفول تصریح کرد: مرز هوایی یکی از دغدغه‌های شهرستان به خصوص در بحث صادرات محصولات بود که اکنون با موافقت معاون اول رییس جمهور امیدواریم این مساله اجرایی شود. تا زمانی که اولین پرواز از شهرستان دزفول و از مرز هوایی دزفول انجام نشود هنوز دغدغه این مساله وجود خواهد داشت.
 
آصفی خاطرنشان کرد: مرز هوایی برای کل استان یک مساله حیاتی است و اخذ مجوز مرز هوایی در دزفول می‌تواند در حوزه صادرات سبزیجات و صیفی‌جات استان تحول ایجاد کند. انتظار داریم با پیگیری‌هایی که انجام می‌گیرد هرچه سریعتر شاهد صدور این مجوز باشیم.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر: