کد خبر: ۵۴۴۵۲
تاریخ انتشار: ۱۶:۱۸ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ 22 May 2021
رئیس اداره راه و شهرسازی بروجرد خبر داد:
رییس اداره راه و شهرسازی بروجرد با اشاره به اینکه تا کنون ۷۰۰ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن وجه مورد نیاز را واریز کرده اند، گفت: عملیات ساخت پروژه ۲۴۰ واحدی اقدام ملی مسکن در این شهرستان آغاز شده است.
به گزارش سازه نیوز به نقل از ایرنا، احمد پارسا افزود: در راستای طرح اقدام ملی مسکن در بروجرد ۶ هزار نفر متقاضی ثبت نام کردند که از این تعداد تاکنون سه هزار نفر تشکیل پرونده داده اند.

وی اظهار داشت: تاکنون از این تعداد صلاحیت یک هزار و ۲۰۰ متقاضی تایید شده و تنها حدود ۷۰۰ نفر واریز وجه کرده اند.

رییس اداره راه و شهرسازی بروجرد بیان کرد: تاییدشدگان طرح اقدام ملی مسکن ۱۵ روز وقت دارند تا ۴۰ میلیون تومان به حساب واریز کنند، در غیر اینصورت حذف و متقاضی دیگری جایگزین خواهد شد.

وی اضافه کرد: ۲ پروژه طرح اقدام ملی مسکن در بروجرد تعریف که تجهیز کارگاه و شروع به کار شده است.

پارسا ادامه داد: برای احداث اقدام ملی مسکن در بروجرد ۳۷ هکتار زمین در کنار سایت مسکن مهر بروجرد در نظر گرفته شده است.

وی یادآور شد: ظرفیت احداث مسکن ملی در ۳۷ هکتار اراضی تعیین شده تنها سه هزار واحد است.

رییس اداره راه و شهرسازی بروجرد گفت: دستگاه‌های خدمات رسان آب، برق، گاز، مخابرات و شهرداری باید از هم اکنون پای کار باشند تا مشکلاتی که در مسکن مهر به وجود آمد تکرار نشود.

وی اظهار داشت: ۱۰۸ واحد نیز در میدان امام حسین (ع) بروجرد برای طرح اقدام ملی مسکن در نظر گرفته و هدف از انتخاب این محل بازسازی بافت فرسوده است و برای هر واحد ۱۴۰ میلیون تومان وام پرداخت می شود.

پارسا ادامه داد: ۱۲۰ واحد نیز در شهرک اندیشه درنظر گرفته شده که با مشارکت با سرمایه گذار اجرا خواهد شد به طوری که زمین از راه شهرسازی و ساخت مشارکتی است و ۱۰۰ میلیون تومان وام ۱۸ درصد نیز برای هر واحد اعطا می شود
نام:
ایمیل:
* نظر: