کد خبر: ۵۴۵۹۸
تاریخ انتشار: ۲۳:۰۹ - ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ 21 June 2021
مدیر فرودگاه یاسوج خبر داد
مدیر فرودگاه یاسوج گفت: برای نخستین بار پرواز مستقیم یاسوج - مشهد و بالعکس از سوی شرکت هواپیمایی پارس ایر در فرودگاه یاسوج انجام خواهد شد
به گزارش سازه نیوز و به نقل از ایسنا:«عنایت انصاری فرد» در گفت و گو با خبرنگار ایسنا در خصوص جزئیات این پرواز افزود: با پیگیری های انجام شده با شرکت هواپیمایی پارس ایر، پرواز یاسوج - مشهد از روز سه شنبه ۱۵ تیرماه ۱۴۰۰ برقرار می شود.

وی اظهار کرد: این پرواز روزهای سه شنبه از یاسوج ساعت ۸ صبح و از مشهد ساعت ۱۰ و ۴۵ دقیقه  و روزهای جمعه از یاسوج ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه و از مشهد ساعت ۱۱ انجام می شود.

مدیر فرودگاه یاسوج خاطرنشان کرد: این پرواز که اتصال هوایی پایتخت طبیعت ایران را به پایتخت معنوی ایران محقق می کند، با هواپیمای CRJ۲۰۰ به طرفیت ۵۰ نفر انجام می شود.

انصاری تصریح کرد: طی مکاتبه ای که با نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی داشته ایم پیشنهاد شده که برای پایین آمدن هزینه مردم در این سفر زیارتی مبلغ یک میلیارد تومان وام کم بهره به شرکت پارس ایر پرداخت شود.

وی ادامه داد: همچنین برای کاهش هزینه سفر و رفاه حال مردم و رونق و استمرار این پرواز به متقاضیان سفر به مشهد از طریق این پرواز یکی از بانکهای استان مبلغ سه میلیون تومان وام قرض الحسنه زیارتی به مردم پرداخت کند.

مدیر فرودگاه یاسوج بیان کرد: استمرار این پرواز مشروط به استقبال شهروندان، مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی استان کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود که می طلبد اطلاع رسانی دقیق به مردم استان انجام شود تا از این پروازها بهره ببرند.

گفتنی است که هزینه بلیط رفت و برگشت پرواز یاسوج- مشهد و بالعکس دومیلیون تومان می شود و در صورتی که زائران متقاضی هتل با صبحانه، شام و نهار باشند این هزینه دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می شود.
برچسب ها: یاسوج ، مشهد
نام:
ایمیل:
* نظر: