دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری تاکید کرد: اولویت اول پایتخت و دیگر شهرهای بزرگ کشور، رفع بدمسکنی در پهنه سرزمینی است.
بر اساس آمارها به‌دست‌آمده از شرکت راه‌آهن در هشت‌ماهه اخیر ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر-مسافر به‌وسیله قطارهای مسافری از استان‌های مختلف کشور جابه‌جاشده‌اند.
درحالی که طی چند ماه اخیر وزارت امورخارجه، برخی روسای اتاق‌های بازرگانی و رییس اتحادیه مشاوران املاک کشور بارها درباره تبعات منفی خرید ملک توسط شهروندان ایران در کشورهای همسایه هشدار دادند و در این باره به تجربیات تلخ بسیاری از ایرانیان متضرر شده هم اشاره کردند اما آمار تازه رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران درباره خریداری ۸ هزار ملک فقط در ازمیر ترکیه طی سال جاری، حکایت از آن دارد که این هشدارها کارساز نبوده است.
در منطقه پرند مشکلی از لحاظ خدمات زیربنایی نداریم و تنها اتصال آن‌ها به شبکه باقی‌مانده است که پس از تکمیل و اتمام عملیات محوطه‌سازی می‌توانیم نوید اتفاقات خوبی دراین ناحیه را به متقاضیان بدهیم.
جلسه تبادل نظر شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید و برنامه اسکان بشر سازمان ملل متحد در خصوص اجرای طرح شهرهای هوشمند در چارچوب برنامه تدوین سیاست‌های شهری ایران برگزار شد.
مقایسه رفتار بازار مسکن در دو بازه جهش قیمتی یعنی سال‌های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۷ حاکی از آن است که شیب افزایش قیمت باید در ماه‌های آینده کند شود.
معاون بازرگانی و بهره برداری شرکت راه‌آهن از عضویت راه آهن ایران در اتحادیه راه آهن های کشورهای مشترک المنافع (CIS) خبر داد.
سخنگوی کارگروه توزیع سوخت بر اساس پیمایش، از حذف ۴۵ تا ۶۰ درصد سوخت پایه خودروهای سنگین تا ۳ ماه آینده خبر داد.
مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت در یادداشتی نوشت: اگر فضای اعتماد متقابل بین دولت و مردم مناسب باشد حتماً با گفت‌و‌گوی شفاف و تبیین موضوع مردم راضی نخواهند شد که منابع ملی این چنین به هدر رود یا تنها به عده‌ای معدود، اختصاص یابد. تجربه دنیا در این زمینه قابل رجوع است که هر کسی سوخت بیشتری مصرف کند پول بیشتری (مالیات) بپردازد.
وزیر راه و شهرسازی با احکامی جداگانه عبدالله بهادری و محمود محمودزاده را به عنوان اعضای هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن منصوب کرد.
صفحه  از ۱۵۰۱