مقامات محلی در ژاپن با بیان اینکه عملیات جستجو و نجات در مناطق طوفان‌زده ادامه دارد، اظهار داشتند: شمار تلفات این حادثه به ۴۰ تن رسیده‌ است.
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران با ابلاغ بخشنامه پایش حریم، از برخورد جدی با متخلفان ساخت وسازهای غیر مجاز و افزایش نظارت به منظور صیانت از حریم شهر تهران خبر داد و گفت: بر اساس قانون، شهرداری مکلف است ضمن جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز با ابنیه و تأسیساتی که بدون پروانه ساخت شده اند برخورد قانونی انجام دهد.
پیوند میان صنعت و دانشگاه ضرورتی انکار‌ناپذیر است. کشورهای توسعه‌یافته با آگاهی از این ضرورت کوشیده‌اند سیاستگذاری‌های خود را برپایه تعمیق ارتباط میان صنعت و دانشگاه استوار کنند.
مدیر اجرایی مسکن مهر پردیس با بیان این که برخی خریداران به اخطارهای ما توجه نمی کنند، گفت: تاکنون ۳۵ هزار قرارداد ۵ برگی تحویل متقاضیان شده است.
مدیر کل هماهنگی امور مناطق شهرداری از پایان دور دوم نظارت‌های ستادی اداره کل امور مناطق شهرداری تهران خبر داد و گفت: در ۱۰ ماه با حضور در نواحی شهر تهران عملکرد شهرداران نواحی را بررسی کردیم.
مدیرعامل عمران پردیس با اشاره به رونمایی از سند تک‌برگی عرصه و اعیان مسکن مهر گفت: "از اواخر آبان‌ماه امسال ساخت متروی پردیس آغاز می‌شود". هدایت همچنین از راه‌اندازی بورس مسکن مهر برای جلوگیری از سوءاستفاده دلالان خبر داد.
نمایندگان مجلس بندهایی از لایحه مالیات بر ارزش‌افزوده را تصویب و برخی مفاد دیگر را به جلسات بعدی موکول کردند.
 نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی عصر امروز مقرر کردند ۶ هزار میلیارد تومان برای خرید قیر به دستگاه‌های اجرایی اختصاص یابد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت: استان تهران ۶ هزار هکتار اراضی دارای بافت فرسوده دارد که ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار نفر در بافت فرسوده زندگی می‌کنند.
نیویورک به تنهایی میزبان ۳۸۰ هزار میلیونر است.
صفحه  از ۱۸۷۷