برابر بررسی‌ها بیش از ۹۰ درصد حوادث ناشی از کار به دلیل خطای انسانی و سهل‌انگاری رخ ‌می‌دهد و نزدیک به ۵۰ درصد حوادث منجر به فوت متعلق به بخش‌های معدن و ساختمان است.
پل سفید، پل هلالی، پل معلق، پل نقره‌ای، اسم و رسمش هر چه باشد، فرقی ندارد؛ این پل با دو هلال بقاعده‌اش و با داستان عاشقانه‌اش، نماد شهر اهواز است.
اهوازدر مه
۴ پرواز فرودگاه بین‌المللی اهواز به دلیل بروز پدیده مه‌گرفتگی باطل شد و ۱۳ پرواز نیز با تاخیر انجام می‌شود.
خرید ملک در ترکیه این روز‌ها رونق زیادی گرفته است، به‌خصوص تبلیغ آن توسط سلبریتی‌ها به این موضوع بیش‌از‌پیش دامن زده است. در این گزارش به جزئیاتی از خرید ملک و تله‌های مالیاتی آن می‌پردازیم.
قلی‌خسروی مطرح کرد
رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: اکنون کسی نمی‌تواند قیمت نجومی برای واحد خود تعیین کند؛ قیمت‌های قطعی حدود هفت درصد و قیمت‌های پیشنهادی حدود ۴۰ درصد کاهش یافته است و عمده همکاران ما از کار کردن بر روی فایل‌های نجومی خودداری می‌کنند.
هاشمی خبر داد:
هاشمی با اشاره به بودجه ۲۰۰ میلیارد تومانی پژوهش در مدیریت شهری گفت: کمتر از ۲۰ میلیارد تومان‌ آن به مرکز پژوهش‌های شهرداری می‌رسد.
رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران گفت: کج کارکرد شهرها و روستاهای ما نتیجه برخی روندهای اشتباه است و باید به یک دگردیسی در حوزه مدیریت روی بیاوریم.
در حالی پیش‌تر وزیر راه حذف تهران در طرح ملی مسکن را تکذیب کرده بود که در فاز ۷ ثبت‌نام این طرح ثبت‌نام فقط در شهرهای پردیس و پرند استان تهران انجام می‌شود.
متخصص دیپلماسی شهری مطرح کرد :
پروژه خواهرخواندگی شهرها خوب است؛ اما استفاده بهتر از ظرفیت‌های آن نیازمند به کارگیری روش مناسب مدیریتی است.
بزرگترین زلزله هفته گذشته در لیکک استان کهگیلویه و بویراحمد با بزرگای ۴.۶ به ثبت رسید، ضمن آنکه جزیره ابوموسی در استان هرمزگان با زمین لرزه‌ای به بزرگای ۳.۹ لرزید.
صفحه  از ۱۹۳۳