دبیر انجمن انبوه‌سازان مسکن:
دبیر انجمن انبوه‌سازان مسکن کشور گفت: اگر انتظار این است که قیمت مسکن باید کاهشی شود، با چه مکانیزمی می‌توان این موضوع را عملی کرد؟ با نخریدن مسکن و بگیر و ببند، وضعیت قیمت مسکن و مشکل خانه‌دار شدن مردم حل نمی‌شود.
رییس سازمان مدیریت بحران کشور:
رییس سازمان مدیریت بحران کشور با تاکید بر بازسازی منطقه زلزله زده اندیکا متناسب با بافت عشایری آن گفت: برنامه‌ها و اقداماتی نظیر اسکان موقت، تحویل چادر و بازسازی مناطق مختلف زلزله زده اندیکا با توجه به موقعیت خاص منطقه از نظر عشایری برنامه ریزی شده و انجام می‌شود.
استاندار خوزستان با بیان اینکه حدود چهار هزار واحد مسکونی در زلزله اخیر خوزستان آسیب دیدند و ۲ تا سه روستا نیز تخریب کامل شد گفت: مرحله کمک‌های اضطراری به آسیب‌دیدگان انجام شده و در حال حاضر در حال تامین کمک‌های اولیه و اسکان موقت برای زلزله زدگان هستیم.
اعزام تیم های ارزیاب و اورژانس به مرکز زلزله
دقایقی قبل زمین لرزه ای به بزرگی ۵.۱ ریشتر کرمان را لرزاند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان خبر داد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از اسکان اضطراری ۳ هزار و ۹۸۰ نفر از زلزله‌زدگان منطقه اندیکا تاکنون خبر داد.
مدیرعامل شرکت نفت خبر داد
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از اختصاص ۱۸۰ میلیارد تومان اعتبار از سوی این شرکت برای طرح‌های راه و مسکن و مدارس شهرهای اندیکا، لالی و مسجدسلیمان خبر داد.
معاون وزیر راه و شهرسازی آخرین وضعیت ایجاد محور دزفول – اصفهان موسوم به طرح پاشنه زاگرس را تشریح کرد.
معاون اقتصادی رئیس جمهور:
معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: باید هر چه زودتر به سمت حمل یکسره کالا از بنادر به مقاصد مورد نظر برویم.
نایب رئیس اتحادیه آهن فروشان اهواز:
رضا نادری در خصوص قیمت میلگرد و وضعیت آن در بازار اظهار کرد: قیمت میلگرد فعلا ثابت اما روبه بالا است. در ماه گذشته قیمت هر کیلوگرم میلگرد از حدود ۱۷ هزار تومان به ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان کاهش یافت و در حال حاضر این قیمت به ۱۶ هزار تومان رسیده است.
مدیرعامل هلال احمر استان خبر داد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به شناسایی تهدیدهای پیش رو در مناطق زلزله‌زده، بر لزوم تامین اقلام معیشتی ضروری ساکنان این مناطق تاکید کرد.
صفحه  از ۲۳۵۸