دکتر تقوی استاد پیشکسوت دانشگاه علامه طباطبایی گفت: فاصله و شکاف بین تورم عمومی و تورم مسکن باعث شده است تا بازار مسکن به محل مناسبی برای سوداگری تبدیل شود. مالیات بر عایدی سرمایه یک ابزار مهم برای جلوگیری از افزایش قیمت ناگهانی مسکن است و مانع از سرمایه ای شدن این کالای اساسی می شود.
رئیس اتحادیه مشاوران املاک اصفهان با بیان اینکه هیجانات موجود در بازار موجب افزایش قیمت و رکود مسکن شده است، گفت: اگر نرخ دلار به ثبات برسد بازار مسکن به شرایط سال قبل خود برمی‌گردد.
معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهردار تهران گفت: متأسفانه به دلیل اشکالاتی که در قانون وجود دارد، بیشترین شکایت به دیوان عدالت اداری، مربوط به کمیسیون ماده ۱۰۰ قانون شهرداری‌هاست.
در خرید ملک، از هر نوعی که باشد، خریدار نیاز به اطلاعات ملکی و حقوقی دارد و همیشه پیشنهاد می‌کنم که به همراه یک مشاور حقوقی در مشاور املاک حاضر شوید و بدانید که پیشگیری بهتر از درمان است و حضور حقوقدان برای طرفین بویژه خریدار یک آرامش به همراه می‌آورد.
آسمانخراش قطب شمال نیویورک بلند ترین ساختمان جهان در "برج پارک مرکزی" نیویورک با ارتفاع کل ۱،۵۵۰ فوت (۴۷۲ متر)، ساخته خواهد شد
نقشه‌کشی و طراحی داخلی فضاهای ساخته شده توسط انسان، بخشی از طراحی محیطی است که به طور کلی به معماری مربوط می‌شود.
در آستانه آغاز به کار هیئت مدیره هشتم سازمان نظام مهندسی، طبیعی است که انتظاراتی از سوی جامعه و نهادهای ذیربط درخصوص ایجاد تحولات و اصلاحات مثبت در سازمان های نظام مهندسی وجود دارد.
مراسم تجلیل از منتخبان هشتمین دوره سازمان نظام‌مهندسی استان تهران به همت انجمن تولیدکنندگان سازه‌های فولادی استان تهران 24 مهرماه سال جاری برگزار شد.
در پنج‌ماهه سال جاری 5 هزار و 522 مرد و هزار و 540 زن در تصادفات رانندگی کشته و حدود 112 هزار و 508 مرد و حدود 45 هزار و 251 زن در حوادث رانندگی مصدوم شده‌اند. به‌طورکلی تعداد کشته‌های رانندگی در پنج‌ماهه اول سال جاری 1.3 درصد نسبت به 5 ماهه سال 96 رشد داشته و تعداد مصدومان نیز در همین بازده زمانی حدود 7.4 درصد رشد داشته است.
عضو شورای شهر تهران گفت: در صورت قطعی شدن رفتن افشانی از شهرداری قطعاً شهردار جدید از اعضای شورای شهر نخواهد بود.
صفحه  از ۱۴۰۹