کشاورزان بهبهانی توان پرداخت جریمه‌های میلیونی خود را نداشته و از مسئولان تقاضای حمایت دارند.
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان گفت: در بحث بنیاد مسکن جدای از هماهنگی‌های انجام گرفته برای تامین آهن و سیمان، سر جمع پرداخت بلاعوض و تسهیلات ارزان قیمت حدود 70 میلیون تومان به ازای هر واحد است و این میزان در نظر گرفته شده می‌تواند اتفاقات خوبی را برای تکمیل واحدهای روستایی رقم بزند. 
  فرماندار اهواز با بیان اینکه پس از سیلاب شهرستان اهواز رها شده است، گفت: انتظار داریم تا اعتبارات به درستی و بر اساس آسیب شناسی و برآوردهای انجام گرفته در بحث خسارت‌ها، پرداخت شود. 
سرپرست گمرک خرمشهر با اشاره به دلایل دپو خودروهای وارداتی در بندر خرمشهر گفت: گمرک مجری قانون و دستورالعمل‌های دولت است و هر تصمیمی که از سوی دولت و یا وزارتخانه‌های مسئول در خصوص ترخیص و ورود کالایی به درون کشور اتخاذ شود، گمرک آن تصمیم را اجرایی خواهد کرد. 
جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده خوزستان با بیان اینکه مصوبات این قرارگاه لازم الاجرا است، گفت: اولویت اول کشور با بازسازی است و همه امکانات استان باید در خدمت بازسازی قرار بگیرند. 
استاندار خوزستان از کاهش 42 درصدی درخواست معلمان برای خروج از استان خبر داد و گفت: علت این موضوع می‌تواند اختصاص مبلغی تحت عنوان حق مناطق جنگی به حقوق معلمان یا کاهش بروز پدیده ریزگردها باشد. 
دولت در ششمین سال فعالیت خود در حالی از طرحی جدید برای خانه دار کردن مردم سخن می‌گوید که در اجرای طرح‌های قبلی با ناکامی مواجه بوده و شرایط هر روز برای مستاجران سخت‌تر می‌شود.
معاون امور دریایی بنادر و دریانوردی هرمزگان از موفقیت آمیز بودن عملیات پایلوتیج، یدک کشی و داکینگ یک فروند نفتکش سوپرتانکر غول پیکر ۳۲۰هزار تنی در بندرعباس خبر داد.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی برای افزایش ساخت و ساز در کشور و تشویق سازندگان برای تولید مسکن، باید محرک های مالی و اقتصادی جدید تعیین شود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از ساخت گیت های خروجی اتباع خارجی در مرز شلمچه خبر داد.
صفحه  از ۱۷۴۸